صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : 🔹افسردگی بازیگر محبوب طنزهای تلویزیونی/ این حقوق ۱۰ میلیونی به کجا می‌رسد؟

🔹افسردگی بازیگر محبوب طنزهای تلویزیونی/ این حقوق ۱۰ میلیونی به کجا می‌رسد؟

قدرت‌الله ایزدی گفت: اهمیت ندادن به هنرمند افسردگی می‌آورد. اگرچه بازنشسته آموزش و پرورش هستم، ولی این حقوق ۱۰ میلیونی به کجا می‌رسد؟ من عیال‌وارم و رفت و آمد دارم.

قدرت‌الله ایزدی، هنرپیشه و کمدین معروف به نقش رشید در برنامه «برمودا» در پاسخ به این سوال که خیلی از طنازها و کمدین‌ها درون غمگین و تلخی دارند، شما هم بعضی وقت‌ها اذیت می‌شوی، یا افسردگی به سراغتان آمده؟ گفت: صد درصد.

ایزدی ادامه داد: اوایل حمایت‌ها خوب بود، اما به مرور ما را فراموش کردند. اهمیت ندادن به هنرمند افسردگی می‌آورد. اگرچه بازنشسته آموزش و پرورش هستم، ولی این حقوق ۱۰ میلیونی به کجا می‌رسد؟ من عیال‌وارم و رفت و آمد دارم. نباید جلوی خانواده خجالت‌زده شوم. برای این و آن کار می‌کنم، گاهی هم تهیه‌کننده‌ای بد عهدی می‌کند. با وجود این‌که سینه‌مان پر از درد است، ولی مقابل تماشاگر بروز نمی‌دهیم تا او ناراحت نشود. سعی می‌کنیم آن‌ها را بخندانیم.

بازیگر نقش رشید از رضا ارحام صدر نام برد، که کارهایش را دوست می‌داشت و خاطره‌ای را نقل کرد: خدا رحمتش کند؛ مثل او کسی نخواهد آمد. آن زمان او کلاسی داشت، که ما را راهنمایی می‌کرد که کلاس‌های تئاتر باید این‌گونه باشد، نگذارید چراغ تئاتر خاموش شود. ما سعی کردیم خاموش نشود، ولی، چون قبض برقش زیاد می‌آمد، مجبور شدیم چراغ را خاموش کنیم.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه که من با شخصیت رشید روبه‌رو هستم یا قدرت‌الله؟ گفت: نصفش را قدرت نصف دیگرش را رشید ببین.

او در پاسخ به این سوال که انگار شما شخصیت رشید را بیشتر دوست داری؟ گفت: بله. چون مردم دوست دارند. الان رشید حدوداً ۶۵ سالش است، ولی قدرت همیشه جوان مانده است.

ایزدی در پاسخ به این سوال که شما کارمند آموزش و پرورش بودی؟ هنگامی که ناظم بودی، از خط‌کش و ترکه هم استفاده می‌کردی؟ گفت: بله، کارمند آموزش و پرورش بودم. الان بازنشسته شدم. بعد از ۱۰ سال تدریس در مقطع ابتدایی، پست تشویقی به من دادند و ناظمم کردند. اصلاً از خط‌کش و ترکه استفاده نمی‌کردم.

بازیگر نقش رشید شوخی بامزه‌ای از دوران خواستگاری‌اش کرد و گفت: خانمم قدش بلندتر از من است. با قد بلند ازدواج کردم، که قد بچه‌هایم کمتر از خودم نشود.

وی در پاسخ به این سوال که علاقه دارید نقش‌های جدی بازی کنید؟ گفت: بازی کردم و به من گفتند از پس نقش جدی هم بر می‌آیی؛ ولی من آن نقشی را دوست دارم، که مردم دوست داشته باشند. بله، نقش کمدی را دوست دارم.

منبع: همشهری آنلاین

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید