صفحه اصلی > سینما و فرهنگی و هنری : یادی از داریوش مهرجویی در بیست و پنجمین نشست ماهانه «مستندهای ایران‌شناسی»

یادی از داریوش مهرجویی در بیست و پنجمین نشست ماهانه «مستندهای ایران‌شناسی»

مستند «مهرجویی کارنامه چهل سالگی» به کارگردانی مانی حقیقی به نمایش درمی‌آید.
به گزارش «وقت سینما» روابط‌عمومی انجمن مستندسازان سینمای ایران، بیست‌وپنجمین نشست‌ ماهانه‌ی «مستندهای ایران‌شناسی» به نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «مهرجویی؛ کارنامه‌ی چهل ساله» ساخته مانی حقیقی اختصاص دارد.
مستند «مهرجویی؛ کارنامه‌ی چهل ساله» طی پنج سال و از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰ تهیه شده است. در این مستند چهره‌هایی چون داریوش شایگان، گلی ترقی، عزت انتظامی، خسرو شکیبایی، بیتا فرهی، لیلا حاتمی، نیکی کریمی، مسعود فراستی و تعداد زیادی از سینماگران مطرح ایران حضور دارند.
در این نشست، فرهاد توحیدی تهیه‌کننده فیلم مستند «مهرجویی؛ کارنامه چهل ساله» و فیلمنامه‌نویس به همراه احمد طالبی‌نژاد نویسنده، منتقد و مستندساز درباره بازتاب وجوه فرهنگ جامعه معاصر ایران در سینمای داریوش مهرجویی به بحث و تبادل‌نظر خواهند پرداخت.
این نشست‌ به همت انجمن مستندسازان سینمای ایران و انجمن دوستداران شاهنامه البرز (اشا) و با همکاری سازمان نظام پزشکی کرج، روز دوشنبه، ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۸ برگزار می‌شود و حضور در آن برای همه علاقه‌مندان و سینمادوستان، آزاد و رایگان است.
علاقه‌مندان برای تماشای اثر می‌توانند به آدرس کرج، عظیمیه، ۴۵ متری کاج، نبش پامچال، سالن آمفی‌تئاتر سازمان نظام پزشکی کرج مراجعه کنند.

admin-c

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید