صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری و فیلم و ویدئو : «گپ‌ شب» مهمان نوروزی مخاطبان شد/ گفت و گوهایی صمیمی با چاشنی طنز

«گپ‌ شب» مهمان نوروزی مخاطبان شد/ گفت و گوهایی صمیمی با چاشنی طنز

«گپ‌شب»، اولین «ویدئو کست» رسانه ملی طی هم افزایی معاونت های صدا و فضای مجازی، به تهیه‌کنندگی و میزبانی میثم کریمی و با حضور چهره‌ها و هنرمندان سینما، تئاتر، رادیو و تلویزیون از اول فروردین ماه ساعت ۲۱، همزمان از شبکه رادیویی نمایش و تلویزیون اینترنتی سپهر روی آنتن خواهد رفت. همچنین پخش منتخبی از قسمت های این برنامه از شبکه نسیم سیما آغاز شده است.
به گزارش «وقت سینما»، این ویدئوکست در قالب گپ و گفت هایی گرم و صمیمانه با چاشنی طنز، در روند خود نگاه ویژه ای به موضوع فضای مجازی و ارتقاء سواد رسانه‌ای خواهد داشت.

 

لازم به ذکر است در راستای تحقق هم‌افزایی رسانه‌های مختلف منتخبی از قسمت‌های این برنامه نیز به صورت پادکست و ویدئوکست در بستر شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های وب محور از جمله تلوبیون و ا‌پلیکیشن سپهر نیز بارگذاری می‌شود.
برنامه «گپ‌ شب» که با مشارکت تلویزیون اینترنتی سپهر و فضای مجازی رادیو‌ نمایش تولید شده است، با حضور مهمانانی از جمله اصغر سمسار‌زاده، کوروش زارعی، حمید محمدی، محسن سوهانی، یزدان فتوحی، وحید رونقی، عباس محبی، یوسف کرمی، بهرام سروری‌نژاد و… به کارگردانی امیر شعیبی، در ایام نوروز ۱۴۰۳ از تلویزیون اینترنتی سپهر و شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد.
سایر عوامل تولید این برنامه عبارتند از: سردبیر: رکسانا قهقرایی، نویسندگان: محسن فراهانی، رکسانا قهقرایی، میثم کریمی، گوینده آیتم‌ها: شیرین سپهراد، طراح لوگو:مینا سادات حسینی، مدیر تولید: سید نیما شمس الدین، تولید:احسان پیرولیان، تصویربرداران: علیرضا عزیزی،محمدمهدی مطلبی، احسان پیرولیان، طراح نور:امیر شعیبی، نورپرداز: علیرضا عزیزی، مجریان گریم: محسن رفیعی، نسترن مطلبی، تدوین: امیر شعیبی، دستیار تدوین و موشن گرافیک:محمدمهدی مطلبی، آهنگساز تیتراژ:سیاوش قمصری.

admin-c

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید