صفحه اصلی > ادبیات و عکس و فرهنگی و هنری و هنرمندان : گزارش تصویری اختصاصی «وقت سینما» از رونمایی دو اثر استاد محمود دولت‌آبادی

گزارش تصویری اختصاصی «وقت سینما» از رونمایی دو اثر استاد محمود دولت‌آبادی

مراسم رونمایی کتاب صوتی «جای خالی سلوچ» و جشن امضای «در یتیم دودمان» از آثار استاد محمود دولت آبادی در کافه کتاب چشمه برگزار شد.

مراسم رونمایی کتاب صوتی «جای خالی سلوچ» و جشن امضای «در یتیم دودمان» از آثار استاد محمود دولت آبادی روز جمعه (25 خرداد ماه 1403) در کافه کتاب چشمه فلامک شهرک غرب با حضور جمع کثیری از اصحاب رسانه، هنرمندان و دوستداران این نویسنده نامدار ایرانی برگزار شد. این رویداد هنری مهمانان ویژه‌ای هم داشت از جمله شیدا قوام‌پوری نویسنده نسل جوان، کودک و نوجوان و ادبیات رده سنی بزرگسال که کتاب «خط ‌خطی‌های روح سرگردان» خود را به استاد دولت‌آبادی نویسنده‌ای از نسل دیروز تقدیم کرد.

کتاب «خط‌ خطی‌های روح سرگردان» مجموعه‌ای از متن‌های مینی‌مالیستی کوتاه با موضوعات فلسفی، اجتماعی، مذهبی و… است که با نثری شاعرانه و قلمی روان و به سبکی متفاوت به رشته تحریر درآمده است.

در پایان این مراسم محمود دولت آبادی نیز ضمن تشکر از این نویسنده و آرزوی موفقیت برای وی در عرصه‌های جهانی ادبیات اظهار داشت: این کتاب هدیه‌ای ارزشمند برای من است وحتما آن را مطالعه نموده و مورد نقد قرار می‌دهم.

 

تصاویر این مراسم توسط مریم اکبری عکاس رسانه «وقت سینما» به ثبت رسیده است.

admin-a

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید