صفحه اصلی > سینما : پوستر چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شد

پوستر چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شد

در فاصله چند روز مانده به آغاز چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، پوستر این دوره جشنواره توسط مجتبی امینی دبیر جشنواره رونمایی شد.

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از روابط عمومی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، پوستر چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر با طرحی از حمیدرضا بیدقی آماده شده است.
بیدقی پیش از این طراحی پوسترهای سی و ششمین و سی هفتمین و سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر، سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر، سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و… را برعهده داشته است.
حمیدرضا بیدقی، طراح پوستر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر درباره المان‌های به کار رفته در این پوستر اظهار کرد: فرمی که شاهد آن هستید یک سرو است که با 42 سیمرغ طراحی شده. سرو از قدیم قدمتی به طول تاریخ سرزمین ما دارد و نماد مقاومت و ایستایی است. در طی 42 دوره از برگزاری جشنواره اتفاقات بسیاری افتاده و بارها در مرز کمتررنگ شدن پیش رفته اما برگزار شده است. این سیمرغ ها دور هم جمع شدند و یک سرو را تشکیل دادند و نشان می‌دهد چراغ حشنواره همیشه روشن خواهد بود و از ناملایمات دور خواهد ماند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید