صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : پنجشنبه‌های شنیدنی با طب ایرانی رادیو/ سبک زندگی سالم با برنامه «طب ایرانی» رادیو سلامت

پنجشنبه‌های شنیدنی با طب ایرانی رادیو/ سبک زندگی سالم با برنامه «طب ایرانی» رادیو سلامت

ارتقای دانش سلامت یکی از موضوعات جدی است که باید از سوی افراد جامعه مورد توجه قرار بگیرد و برنامه «طب ایرانی» روزهای پنجشنبه به تهیه‌کنندگی زهرا خضری روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود.

به گزارش رسیده، زهرا خضری، تهیه‌کننده «طب ایرانی» با اشاره به این‌که این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت هشت و پنج دقیقه صبح پخش می‌شود، گفت: این برنامه با حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های تهران و… روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود. برنامه با محوریت طب سنتی است و ما به سبک زندگی سالم می‌پردازیم و تلاش داریم در این زمینه پاسخگوی سئوالات مردم باشیم و کارشناسان تلاش می‌کنند راهنمایی‌های لازم را در این حوزه به مخاطبان داشته باشند.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه در برنامه «طب ایرانی» به مردم آموزش می‌دهیم که چه خوراکی‌های سالمی میل کنند تا خوابی با آرامش بیشتری داشته باشند. در مجموع این برنامه در قالب پرسش و پاسخ پاسخگوی سئوالات مردم است. روز پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه به موضوع یبوست می‌پردازیم و دکتر علیرضا خادم عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی در این حوزه به سئوالات مردم پاسخ می‌دهند. دکتر افروز کاظمی و کیانا فرحی مجری کارشناسان برنامه هستند. الهام بوجارنژاد هماهنگی را به عهده دارد و حمید فروزنده هم بخش ارتباطات است. این برنامه گفت و گو محور سعی دارد سبک زندگی سالم را ترویج بدهد. 

این تهیه‌کننده عنوان کرد: ارتقای دانش سلامت یکی از موضوعات جدی است که باید از سوی افراد جامعه مورد توجه قرار بگیرد و برنامه «طب ایرانی» هم در این مسیر سعی دارد راهکارهای لازم را به شنوندگان آموزش بدهد. ضمن این‌که مخاطبان می‌توانند پاسخ سئوالات‌شان را در این زمینه از کارشناس برنامه دریافت کنند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید