صفحه اصلی > سینما : پرفروش‌ترین فیلم‌ها و سینماهای کشور در بهمن ماه اعلام شد

پرفروش‌ترین فیلم‌ها و سینماهای کشور در بهمن ماه اعلام شد

فروش سینمای ایران در بهمن ماه امسال به بیش از 127 میلیارد و 278 میلیون تومان رسید. همچنین تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و کرج به ترتیب پرفروش‌ترین شهرهای کشور بودند.

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از روابط عمومی موسسه سینما شهر، جمعه 20 بهمن با فروش بیش از 8 میلیارد و 328 میلیون تومان، پرفروش‌ترین روز و سه‌شنبه سوم همین ماه با 207 هزار و 394 نفر پرمخاطب‌ترین روز این ماه محسوب می‌شوند.
همچنین 40 سینمای اولی که در این ماه بیشترین فروش را داشتند اعلام شد که 59 درصد از فروش کل سینماهای کشور توسط این سینماها محقق شد؛ جمع کل فروش این سینماها نیز 75 میلیارد و 843 میلیون تومان اعلام شده است.

پردیس سینمایی «کورش» تهران با فروش بیش از 8 میلیارد و 200 میلیون تومان، پردیس سینمایی «ایران‌مال» تهران با فروش بیش از 6 میلیارد تومان، پردیس «هنر شهر آفتاب» شیراز با فروش بیش از 4 میلیارد و 300 میلیون تومان، پردیس سینمایی «سیتی‌سنتر» اصفهان با فروش بیش از 2 میلیارد و 840 میلیون تومان، پردیس سینمایی «هویزه» مشهد با فروش بیش از 2 میلیارد و 784 میلیون تومان، پردیس سینمایی «آزادی» تهران با فروش بیش از 2 میلیارد و 769 میلیون تومان، پردیس سینمایی «اکومال» کرج با فروش بیش از 2 میلیارد و 736 میلیون تومان، پردیس سینمایی «مگامال» تهران با فروش بیش از 2 میلیارد و 683 میلیون تومان، پردیس سینمایی «ساحل» اصفهان با فروش بیش از 2 میلیارد و 592 میلیون تومان و پردیس سینمایی «لوتوس‌مال» تهران با فروش بیش از 2 میلیارد و 305 میلیون تومان به ترتیب اول تا دهم جدول سینماهای پرفروش کشور در بهمن ماه هستند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید