صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : پخش 11 فیلم جدید در پایان هفته از تلویزیون

پخش 11 فیلم جدید در پایان هفته از تلویزیون

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «بازمانده»، «پول مردم»، «کاتال، راز میوه گمشده»، «سایِن»، «هناس»، «پری دریایی»، «گوی اژدها، این داستان: ابرقهرمان»، «روزی جنایتکار بود»، «گذرگاه»، «فریاد شیطان»، «حمله به اچ 3»، «خداحافظ پسرم»، «هویت»، «کفر قاسم»، «33 روز»، «شب خاموش»، «عشق و گلوله»، «فرحه»، «شکارچی شنبه»، «مائور»، «برایتی و درخشش نور امید»، «نجات زرافه»، «مکاماتو»، «33 روز»، «چشمان آبی زهرا» و «بازمانده» پنج‌شنبه و جمعه 16 و 17 فروردین ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی سیف‌الله داد، پنج‌شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی سلما المصری، جیانا عید، بسام کوسا، جمال سلیمان و غسان مسعود؛ درباره اشغال شهر حیفا در سال 1948 در فلسطین اشغالی است؛ پزشکی به نام سعید همراه با همسرش و نوزادشان فرهان قصد سفر دارند. سعید، تروریست اسرائیلی به نام شمعون را که همبازی دوره کودکی‌اش بوده، در ایستگاه راه‌آهن با چمدانی حاوی بمب می‌بیند. شمعون قبل از انفجار می‌گریزد و سعید موضوع را به پلیس اطلاع می‌دهد. شمعون از سعید می‌خواهد که قبل از قتل عام مردم شهر، شهر حیفا را ترک کند. همچنین صفیه، مادر سعید به حیفا می‌آید تا فرزندش را به بهانه بیماری پدرش رشید، به ترک حیفا ترغیب کند. روزی که آن‌ها تصمیم به سفر گرفته‌اند، صهیونیست‌ها به حیفا هجوم می‌آورند و سعید و همسرش در قتل عام اهالی شهر کشته می‌شوند که… .

فیلم سینمایی جدید «پول مردم» به کارگردانی «کریگ گیلسپی»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم با بازی آمریکا فررا، دین دیهان، و شیلین وودلی؛ داستان سقوط یکی از سهم های قدیمی بازار بورس وال استریت است که شرکت های بزرگ و سرمایه دار آمریکایی سعی در نابودی آن دارند. اما مردم با اتحاد و رهبری یک آدم عادی در برابر آنها می ایستند و… .

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «کاتال، راز میوه گمشده» به کارگردانی «یاشوواردان میشرا»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۹ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی سانیا مالوترا، آناننت جاشی و ویجای راز؛ درباره دو میوه ارزشمندی است که از باغ شخصی یکی از مقامات محلی ناپدید می‌شود. یک افسر جوان به نام مهیما باسور مسئولیت رسیدگی به این پرونده را به عهده می‌گیرد. حال مهیما برای اثبات توانایی‌های خود مصمم است تا هر طور شده این پرونده عجیب و غریب را حل کند اما… .

فیلم سینمایی جدید «سایِن» به کارگردانی «الکساندر ویت»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی رالِن مونتنگرو، انریکه آرسه و روبرتو گارسیا روئیز آمده است: در میانه نزاع بر سر زمین، خانم کهنسالی به قتل می رساند و نوه اش ساین به دنبال انتقام از مقصران این اتفاق است که به یک شرکت بزرگ پول پرست و ضد محیط زیست مرتبط هستند و… .

 شبکه چهار سیما 

فیلم سینمایی جدید «هناس» به کارگردانی حسین دارابی، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پس از ترور دکتر شهریاری، دانشمندان دیگری که در پروژه ای محرمانه با ایشان همکاری می کرده اند در معرض خطر هستند. یکی از این افراد مهندس برقی به نام داریوش رضایی نژاد است که با همسرش شهره و دخترش آرمیتا زندگی می کند. پس از کش و قوس های فراوان و تلاش همسر وی برای جلوگیری از ادامه همکاری داریوش با پروژه، او از دادن استعفا و خارج شدن از آن سرباز می زند و در این مسیر مصمم است تا این که… .

مریلا زارعی، بهروز شعیبی، وحید رهبانی، سیاوش طهمورث، سولماز غنی، امین میری و علیرضا نایینی در فیلم سینمایی «هناس» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی جدید «پری دریایی» به کارگردانی امیر مسعود بابائیان، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یونس رزمنده و غواص جنگ است. او در تلاش است تندیس شهدای غواص را در خلیج فارس نصب کند، اما با آلودگی زیست محیطی بزرگی مواجه می شود. یک شرکت نفتی مواد زائد و خطرناک خود را به دریا می ریزد. یونس سعی دارد با خانم خسروی که دکترای محیط زیست دارد اسناد و مدارک جمع آوری کند که با کارشکنی شرکت نفتی مواجه می شود. در مراحل بعد شرکت اقدام به گروگانگیری خانم خسروی و فرزندش می کند که… .

امیر آقایی، شاهرخ فروتنیان، اصغر همت، پانته آ مهدی نیا و سیروس کهوری نژاد در فیلم سینمایی «پری دریایی» بازی کرده‌اند.

شبکه تهران سیما 

انیمیشن سینمایی جدید «گوی اژدها، این داستان: ابرقهرمان» به کارگردانی «تتسورو کوداما»، پنج‌شنبه 16 فروردین ماه ساعت 9 از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این انیمیشن با بازی ماساکو نوزاوا و توشیو فوروکوا خواهیم دید: رد ریبون نام یک شرکت به فرماندهی فرمانده رد است که کارهای شرورانه ای انجام می دهد و می خواهد که تمام پول های دنیا را صاحب شود. او دانشمندی به نام گرو را استخدام کرده است که توسط اندرویدی که خودش ساخته کشته می شود. سال ها بعد مایانتا صاحب شرکت رد شده است و با نوه دکتر گرو دکتر هدو ملاقات می کند و او را استخدام می کند تا شانسشان را دوباره امتحان کنند. دکتر هدو دو اندروید قوی به نام مایا ساخته که به انها کمک کند. پیکولو و سان گوهان متوجه شده اند که علاوه بر مایاها اندروید قوی تری به نام سل مکس نیز ساخته شده و می خواهند که جلوی آنها را بگیرند و نبرد سهمگینی بین مایاها و پیکولو و سان گوهان در می گیرد. مایاها دختر سان گوهان را دزدیده اند و… .

فیلم سینمایی جدید «روزی جنایتکار بود» به کارگردانی «ماسیمیلیانو برونو»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی مارکو جیالینی، ادواردو لئو، ماسیمیلیانو برونو و ایلنیا پاستورلی خواهیم دید: چهار مرد به نام های مورنا، کلادیو، جوزپه و جان فرانکو و زنی به نام لورلا که همگی سارق هستند می خواهند که تابلوی مونا لیزا را بدزدند و برای این کار باید به زمان گذشته بروند. جان فرانکو و لورلا در زمان حال می مانند و سه نفر دیگر راهی زمان گذشته می شوند. آن ها به سال 1943 زمان جنگ جهانی دوم می روند و لباس سربازان المان نازی را می پوشند. آنها موفق به ربودن تابلو می شوند ولی لو می روند و با تابلو فرار می کنند و به خانه آدله مادر بزرگ مورنا می روند. وینجنزو همسر آدله یک سال است که به جنگ رفته و هنوز خبری از او نیست. آلمان ها به خانه آدله می آیند آن ها همگی پنهان می شوند ولی مونیکا دختر آدله از پناهگاهش درآمده و پشت ماشین آلمان ها پنهان می شود و آلمان ها حرکت کرده و او را با خود می برند. آدله و مورنا و کلادیو و جوزپه به دنبال یافتن مونیکا می روند و… .

فیلم سینمایی «گذرگاه» به کارگردانی «شریف عرفه»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی هاگیج عبدالعظیم، اسما عبدالیزید و یوسف احمد خواهیم دید: ارتش مصر در کانال سوئز در برابر اسرائیل در جنگ است و به دلیل کمبود نیرو مجبور به عقب نشینی است. به خاطر این عقب نشینی مورد انتقاد مردم و دوستانشان قرار می گیرند. انور یکی از فرماندهان به همراه تعدادی از افراد متعهد و مبارز برای مأموریتی جدید بر علیه اسرائیل راهی می شوند و از وجود تعدادی از نیروهای شان که اسیر اسرائیلی ها هستند مطلع می شوند. آن ها موقعیت مقر اسرائیلی ها را شناسایی می کنند و برای مقابله به پا می خیزند که… .

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «فریاد شیطان» به کارگردانی «پیتر آر. هانت»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لی ماروین و راجر مور خواهیم دید: در جنگ جهانی دوم یک نجیب زاده بریتانیایی به همراه یک مدیر شرکت آمریکایی و یک دختر تلاش دارند کشتی جنگی آلمانی که در حال تعمیر است را نابود کنند، اما… .

فیلم سینمایی «حمله به اچ 3» به کارگردانی شهریار بحرانی، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۱۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ستاد نیروهای هوایی عراق که از ابتدای جنگ با برتری هوایی ایران روبرو شده و قریب الوقوع بودن شکستن حصار آبادان را پیش بینی می کند، جهت حفاظت از هواپیمای استراتژیک، میگ میراژ و توپولوف عراقی از گزند بمباران های هوایی و مصون ماندن آن ها تا موقع شروع حمله ایران، تصمیم می گیرد آن ها را به سه پایگاه بسیار دور افتاده در نزدیکی مرز اردن منتقل کند. در مقابل ستاد نیروهای هوایی ایران نیز طرح بمباران این سه پایگاه را که به نام پایگاه های اچ 3 موسومند مطرح می کند. در پی آن در سحرگاه 15 فروردین 1360 هشت فروند جنگنده بمب افکن فانتوم… .

جعفر دهقان، محمد کاسبی و حسین یاری در فیلم سینمایی «حمله به اچ 3» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «خداحافظ پسرم» به کارگردانی «ژیاشویی وانگ»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جینگ چانگ وانگ، می یانگ و ژی کیو خواهیم دید: یوجون و هیون پسری به نام شین شین دارند که سعی می کنند در وضعیت خراب اقتصادی به او رسیدگی کامل کنند. شین شین و هائو هائو با هم همکلاسی و دوست هستند و والدینشان هم با یوجون و هیون صمیمی اند. شین شین در سد نزدیک خانه غرق شده و می میرد و یوجون و هیون یک پسر را به فرزند خواندگی می پذیرند ولی او بعد از مدتی یوجون و هیون را ترک می کند. یوجون و هیون دوران سختی را می گذرانند سال ها می گذرد و مادر هائو هائو در حال مرگ است. یوجون و هیون به آنجا می روند و هائو هائو اعتراف می کند که شین شین را روز حادثه هل داده است. یوجون و هیون بعداز شنیدن اعترافات هائو هائو برخورد بدی با وی نمی کنند اما… .

فیلم سینمایی «هویت» به کارگردانی «احمد علا الدیب»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی احمد عز، احمد فهمی و مصطفی خاطر؛ درباره جنایات سایبری یونس، مردی که با همسرش و دختر بچه‌شان زندگی می‌کند. او تصمیم می‌گیرد از طریق اینترنت از بانکی سرقت کند، اما خود را تحت تعقیب یک باند خطرناک می‌بیند و… .

فیلم سینمایی «کفر قاسم» به کارگردانی «برهان علویه»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی عبداله عباسی، احمد ایوب و سلیم صبری؛ درباره کشتار کفر قاسم در ۲۹ اکتبر ۱۹۵۶ در روستای عرب‌نشین کفرقاسم در مرز بین کرانه باختری رود اردن و اسرائیل در آستانه بحران سوئز می باشد. چندین افسر و سرباز پلیس مرزبانی اسرائیل در خلال دستور منع رفت و آمد در ۹ حادثه تیراندازی جداگانه به سوی غیرنظامیان عرب که در حال بازگشت از محل کار و مزارع خود بوده و از دستور منع رفت‌ و آمد بی‌خبر بودند تیراندازی کردند که… .

فیلم سینمایی «33 روز» به کارگردانی جمال شورجه، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

«سی و سه روز» با بازی پیر داغر، باسم مغنیه، یوسف الخال، کارمن لبوس، نسرین طافش، کنیدا علوش و دارین حمزه؛ روایتی واقعی از مقاومت یک روستای مجاور با اسرائیل است که از حمله اسرائیلی ها به دیگر جناح‌های مقاومت جلوگیری می‌کند. فیلم عروسی یک زوج را در روستایی مرزی روایت می کند که همزمان می شود با حضور دو افسر اسرائیلی در خاک لبنان و اسارت آنان به دست جوانان این کشور. جنگ پیش بینی شده اسرائیل علیه لبنان با این اتفاق، زودتر از موعد مقرر آغاز می شود. فیلم درباره کش و قوس نظرات مختلف درباره خالی کردن روستای مرزی عیتاء الشعب یا ماندن و مقاومت کردن است که جوانان شجاع، دومی را انتخاب کرده، مردانه می ایستند و… .

فیلم سینمایی جدید «شب خاموش» به کارگردانی «جان وو»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی کیرا نایتلی، متیو گود، آنابل والیس، روفس جونز و رومن گریفین دیویس آمده است: نِل، سیمون و پسرشان آرت، آماده‌ پذیرایی از دوستان و خانواده برای برگزاری یک مراسم عالی کریسمس هستند. همه چیز بی‌نقص است اما… .

فیلم سینمایی «عشق و گلوله» به کارگردانی «استوارت روزنبرگ»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی چارلز برانسون، جیل ایرلند، راد استایگر و هنری سیلوا؛ درباره یک پلیس آریزونا است که به سوییس فرستاده می شود تا نامزد یک گانگستر را برای شهادت علیه او بیاورند اما گانگستر نیز فردی را به سراغ نامزدش می فرستد که… .

فیلم سینمایی «فرحه» به کارگردانی «دارین سلام»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی علی سلیمان، اشرف برهم و کرم طاهر؛ در روستای الطنطوره در شمال فلسطین اشغالی و برای دختری ۱۴ ساله با همین نام رخ می‌دهد که در یک انباری پنهان شده است. او در روزهای طولانی که در این انباری به سر می‌برد شاهد اتفاقات وحشتناکی است که توسط گروه‌های صهیونیست و با همراهی افسران انگلیسی نسبت به یک خانواده فلسطینی انجام می‌شود و… .

فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: در یک بندرگاه اسرائیل، زنی یهودی که پس از مرگ همسرش، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده‌ است، کودک ۸-۷ ساله خود را در پی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می‌سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی‌های مادر، وعده می‌دهد که او یک ماه بیشتر این جا نمی‌ماند و پس از آن، کودک با اراده خود هر کجا که خواست می‌تواند برود که… .

علی نصیریان، امیریل ارجمند، دارین خمسه، آرسینه سوکیاسیان، مهدی فقیه و سیلوا آندرانسیان در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی جدید «مائور» به کارگردانی «جاتیندر موهار»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی امی ویرک، دیو خارود و ویکرامجیت ویرک؛ درباره دو برادر است که در برابر حکومت ظالمانه استعمارگران بریتانیایی و پادشاهان بومی به عنوان چراغ‌های امید ظهور می‌کنند، این نظام ناعادلانه را به چالش می‌کشند و برای حقوق خود می‌جنگند و… .

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «برایتی و درخشش نور امید» به کارگردانی «ویفینگ دینگ»، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: برایتی یک کرم درخشان محبوب است تا این که یک ربات کاوشکر می آید و او احساس می کند که دیگر اهالی دهکده به او نیاز ندارند. اهالی فکر می کنند که برایتی با دزدها همدست است، اما ربات قبول نمی کند و… .

انیمیشن سینمایی جدید «نجات زرافه» به کارگردانی «رانی ماسالها»، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: زیاد، پسربچه نوجوانی است که به همراه پدرش که دامپزشک است در باغ‌وحش کار می‌کند. او در فلسطین زندگی می‌کند. رئیس باغ‌وحش، یک مرد بی‌کفایت است که هیچ احساس مسئولیتی به کارش ندارد، او حتی از داروهای تاریخ مصرف گذشته و فاسد نیز برای مداوای حیوانات استفاده می‌کند و دکتر یاسین که پدر زیاد است از این موضوع بسیار ناراحت است. زیاد عاشق زرافه ها است، او از دو زرافه به نام های ریتا و بورونی در باغ‌وحش مراقبت می‌کند. آن ها همچنین از ظلم و ستم صهیونیست ها رنج می‌برند. خانم خبرنگار جوانی که برای تهیه گزارش به فلسطین آماده، اتفاقی با دکتر یاسین آشنا می‌شود. در این حین، بورونی (یکی از زرافه ها) به خاطر گرسنگی و استفاده از داروهای فاسد می‌میرد. زیاد، از این موضوع به شدت غمگین و گوشه‌گیر می‌شود. ریتا زرافه دیگر نیز با مردن بورونی، لب به غذا نمی‌زند و این موضوع به شدت دکتر یاسین و زیاد را ناراحت می‌کند. زمان چندانی نمی‌گذرد که دکتر یاسین با خبر می‌شود که ریتا، زارفه باقی‌مانده باردار است، اما به خاطر تنها بودن غذا نمی‌خورد. دکتر یاسین تصمیم می‌گیرد تا به کمک خانم خبرنگار جوان یکی از زرافه های دوست دامپزشکش را که در باغ‌وحش دیگری زندگی می‌کند با عبور از شرایط بسیار سخت و بحرانی پیش ریتا (زرافه زیاد) بیاورد. آن ها در این مسیر با اتفاقات و حوادث گوناگون مواجه می‌شوند. ماشین آن ها هنگام ورود به شهر، در بن‌بستی گرفتار می‌شود و مجبور می‌شوند تا زرافه را پیاده وارد شهر کنند. اهالی شهر، با دیدن زرافه از نزدیک هیجان‌زده می‌شوند و… .

شبکه امید 

انیمیشن سینمایی جدید «مکاماتو» به کارگردانی «نظام عبد رزاق»، پنج‌شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: آماتو به طور تصادفی پی سقوط یک سفینه فضایی با ربات کوچکی به نام مکابات آشنا می شود. آماتو متوجه می شود که مکابات قابل ترکیب با هر چیزی است و با ترکیب شدن خود با مگابات تبدیل به قهرمانی مردمی می شود که… .

فیلم سینمایی «33 روز» به کارگردانی جمال شورجه، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه امید پخش خواهد شد.

«سی و سه روز» با بازی پیر داغر، باسم مغنیه، یوسف الخال، کارمن لبوس، نسرین طافش، کنیدا علوش و دارین حمزه؛ روایتی واقعی از مقاومت یک روستای مجاور با اسرائیل است که از حمله اسرائیلی ها به دیگر جناح‌های مقاومت جلوگیری می‌کند. فیلم عروسی یک زوج را در روستایی مرزی روایت می کند که همزمان می شود با حضور دو افسر اسرائیلی در خاک لبنان و اسارت آنان به دست جوانان این کشور. جنگ پیش بینی شده اسرائیل علیه لبنان با این اتفاق، زودتر از موعد مقرر آغاز می شود. فیلم درباره کش و قوس نظرات مختلف درباره خالی کردن روستای مرزی عیتاء الشعب یا ماندن و مقاومت کردن است که جوانان شجاع، دومی را انتخاب کرده، مردانه می ایستند و… .

شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)

فیلم تلویزیونی «چشمان آبی زهرا» به کارگردانی علی درخشی، جمعه 17 فروردین ماه ساعت ۱۱ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را یافته و چشمانش را به فرزند او پیوند بزنند. آن ها زهرا را به بهانه درمان با خود می‌برند تا با بی فروغ کردن چشم‌های زیبای او… .

جهانبخش سلطانی، حسین معلومی، جمشید جهانزاده، سومیتا حسام، علیرضا نجف زاده و آتوسا رجبی در فیلم تلویزیونی «چشمان آبی زهرا» هنرنمایی کرده اند.

شبکه فراتر (4k) 

فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی سیف‌الله داد، پنج شنبه 16 فروردین ماه ساعت ۲۲ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی سلما المصری، جیانا عید، بسام کوسا، جمال سلیمان و غسان مسعود؛ درباره اشغال شهر حیفا در سال 1948 در فلسطین اشغالی است؛ پزشکی به نام سعید همراه با همسرش و نوزادشان فرهان قصد سفر دارند. سعید، تروریست اسرائیلی به نام شمعون را که همبازی دوره کودکی‌اش بوده، در ایستگاه راه‌آهن با چمدانی حاوی بمب می‌بیند. شمعون قبل از انفجار می‌گریزد و سعید موضوع را به پلیس اطلاع می‌دهد. شمعون از سعید می‌خواهد که قبل از قتل عام مردم شهر، شهر حیفا را ترک کند. همچنین صفیه، مادر سعید به حیفا می‌آید تا فرزندش را به بهانه بیماری پدرش رشید، به ترک حیفا ترغیب کند. روزی که آن‌ها تصمیم به سفر گرفته‌اند، صهیونیست‌ها به حیفا هجوم می‌آورند و سعید و همسرش در قتل عام اهالی شهر کشته می‌شوند که… .

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید