صفحه اصلی > ادبیات و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری و هنرمندان : پخش برنامه «عشق کتاب» برای دوستداران کتاب

پخش برنامه «عشق کتاب» برای دوستداران کتاب

برنامه رادیویی «عشق کتاب» با هدف معرفی کتاب‌های حوزه روانشناسی و گپ و گفت با نویسندگان، مترجمان و اهل کتاب به روی آنتن رادیو سلامت می‌رود.

به گزارش رسیده، سارا شریفی، تهیه کننده برنامه «عشق کتاب» در این باره توضیح می دهد: این برنامه با هدف معرفی کتاب های حوزه روانشناسی و گپ و گفت با نویسندگان، مترجمان و اهالی کتاب روی آنتن می رود. برنامه روزهای یکشنبه ساعت 16 و 30 دقیقه با کارشناس مجری حامدرضا مهتدی پخش می شود.
وی ادامه داد: روز یکشنبه 19 فروردین ماه کتاب «آیا من باز هم «من» خواهم بود؟» اثر کریستین برایدن را مورد بررسی قرار می دهیم. محسن پور رمضانی بلاگر کتاب مهمان برنامه خواهد بود و در این باره صحبت می کند.
در معرفی این کتاب آمده است: ابتلا به دمانس چه معنایی برای احساس خود در فرد دارد؟ کریستین برایدن دیدگاه خودمانی خویش از زندگی با دمانس را با ما در میان می‌گذارد و به ما توضیح می‌دهد که احساس تداوم خود پس از دریافت تشخیص و شکل‌گیری دمانس چگونه امکان‌پذیر خواهد بود؟ این کتاب درک عمیق‌تری از چگونگی زندگی معنادار همراه با دمانس را عرضه می‌کند و افسانۀ غالب بین ما را به چالش می‌کشد که بر مبنای آن، افراد مبتلا به دمانس به تدریج «کم‌رنگ» شده و در نهایت به «جسمی بی‌جان» تبدیل می‌شوند. در این کتاب حس آمیختگی خود با احساسات و هیجانات، نحوۀ ارتباط افراد با دیگران علی‌رغم تغییرات شناختی و چالش‌های ارتباطی و اینکه موارد مذکور چه معنایی برای مبتلایان به دمانس در جامعه دارند، مورد کاوش قرار خواهند گرفت.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید