صفحه اصلی > سینما : «پایان بازی» آماده نمایش شد

«پایان بازی» آماده نمایش شد

فیلم «پایان بازی» آماده نمایش شد.

به گزارش رسیده، با اتمام مراحل فنی فیلم «پایان بازی» جدیدترین فیلم احمد عبداللهیان بلوچی در مقام نویسنده و کارگردان که فیلمبرداری آن در سکوت خبری انجام شده بود، این فیلم هم اکنون آماده نمایش شده است.
«پایان بازی» در استان گیلان فیلمبرداری شده است و شهرهای رشت، لاهیجان، بندر انزلی، آستانه اشرفیه، لنگرود و بندر کیاشهر از جمله لوکیشن های فیلم بوده اند.
در این فیلم همانند آثار قبلی کارگردان از چهره های جدیدی استفاده شده است که با این فیلم معرفی خواهند شد.

عبداللهیان مثل دو فیلم بلند قبلی اش («باتلاق» و «درباره آمنه») این فیلم را نیز برای عرضه در شبکه نمایش خانگی تولید کرده است. این فیلم از یکشنبه (۶ اسفند ماه) در پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد.

مرجان خورمهر، بهزاد درواری، مونا خورمهر و چند چهره دیگر با این فیلم معرفی خواهند شد و همچنین از حضور سودابه جعفرزاد و بیژن لرد نیز در جلوی دوربین استفاده شده است.

عوامل «پایان بازی» عبارت هستند از: تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: احمد عبداللهیان بلوچی، مدیر تولید و مجری طرح: حسین باقریان، تدوین: شهاب بشیری، مدیر فیلمبرداری: حسین بدرطالعی، مدیر صدابرداری: حمید سلیمان زاده منفرد، صداگذاری و میکس: امید قربانی، طراح صحنه و لباس: مرجان خورمهر، موسیقی: علیرضا عسکران، اصلاح رنگ و نور: سامان مجدوفایی، آرش کاظم زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز: آرش عبداللهیان، جانشین تهیه: مهدی خرمی، مشاوران پروژه: افشین عبداللهیان، محمدرضا صمیمی مقدم، دستیار تهیه: الهام حیدری، عکاس: مهیار قلی زاده، طراح پوستر: فرزاد اسدیان، مشاور رسانه ای: مسعود احمدی.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید