صفحه اصلی > فرهنگی و هنری و هنرمندان : پاسخگویی به ۶۳ هزار تماس تلفنی در مرکز تماس و پشتیبانی صندوق اعتباری هنر

پاسخگویی به ۶۳ هزار تماس تلفنی در مرکز تماس و پشتیبانی صندوق اعتباری هنر

معاون اعضاء صندوق اعتباری هنر با اشاره به کاهش مدت زمان انتظار و سرعت پاسخگويی در مرکز تماس و پشتيبانی صندوق هنر، گفت: در سال ۱۴۰۲ به بيش از ۶۳ هزار تماس اصحاب فرهنگ و هنر پاسخ داده شده است.

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، مسلم کریمی با اشاره به عملکرد صندوق اعتباری در حوزه پاسخگویی به اعضاء اظهار داشت: مرکز تماس و پشتیبانی صندوق هنر با هدف تسهیل و تسریع در پاسخگویی به سوالات فعالان حوزه فرهنگ و هنر راه اندازی شد و طی سه سال گذشته توانسته است پاسخگوی تلفنی سوالات اعضا باشد. بر این اساس، همکاران ما در این مرکز طی سال گذشته به بیش از ۶۳ هزار تماس اصحاب فرهنگ و هنر در زمینه انواع خدمات پاسخ داده اند.
کریمی در ادامه افزود: طی این مدت، بیشترین تماس مربوط به شهریور ۱۴۰۲ با ثبت هفت هزار و ۹۰۰ تماس است که مصادف با ایام ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر است.
وی تصریح کرد: بیشترین تماس تلفنی با مرکز تماس صندوق اعتباری هنر را هنرمندان رشته های موسیقی، تجسمی و نویسندگان داشتند.
معاون اعضا صندوق هنر با اشاره به گسترش خدمات صندوق اعتباری هنر و ضرورت اطلاع رسانی و راهنمایی دقیق در این خصوص گفت: مهمترین دلایل تماس اصحاب فرهنگ و هنر با این مرکز به ترتیب به سوالات حوزه‌های «عضویت»، «تسهیلات» و «بیمه تأمین اجتماعی» اختصاص داشته است. تلاش ما بر این است که مرکز تماس و پشتیبانی صندوق با بهره گیری از همکاران مجرب و ارائه آموزش های مستمر همواره پل ارتباطی فعالان حوزه فرهنگ و هنر با صندوق اعتباری هنر باشد.
معاون صندوق اعتباری هنر در پایان گفت: شماره تلفن ۴۲۷۱۳۰۰۰ از ساعت هشت تا ۱۶ پاسخگوی سوالات اصحاب فرهنگ و هنر در زمینه خدمات صندوق اعتباری هنر است.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید