صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : ویژه برنامه تحویل سال رادیو ایران بالاترین امتیاز را کسب کرد

ویژه برنامه تحویل سال رادیو ایران بالاترین امتیاز را کسب کرد

مدیر شبکه رادیویی ایران در مراسم تجلیل از برنامه‌سازان نوروز و رمضان این شبکه اعلام کرد: برنامه «سال مبارک» که ویژه برنامه تحویل سال رادیو ایران بوده است در بین ویژه برنامه‌های تحویل سال دیگر شبکه های رادیویی بیشترین امتیاز را کسب کرده است.

به گزارش رسیده، مهدی آذرمکان ضمن قدردانی از زحمات برنامه‌سازان تصریح کرد: رادیو ایران در برنامه «سال مبارک» با ۱۳ ساعت برنامه زنده طولانی‌ترین برنامه را بین شبکه‌های رادیویی تولید کرد و این در حالی است که طبق ارزیابی مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما رادیو ایران، بالاترین نمره را در معاونت صدا کسب کرد.

وی با اشاره به سختی برنامه‌سازی در ماه مبارک رمضان افزود: ویژه برنامه‌های سحر و افطار این شبکه رادیویی نیز با تلاش و کوشش و همدلی برنامه‌سازان برنامه‌هایی قابل توجه و استاندارد ارزیابی شده است که شایسته تقدیر می‌باشد.

مدیر رادیو ایران با اشاره به برنامه «شهر رمضان» نیز گفت: برای اولین بار در ماه مبارک رمضان با همکاری و هم‌افزایی شهرداری تهران ویژه برنامه‌ای شاد در شب‌های رمضان در بوستان لاله تهیه شد که با استقبال مردم تهران در آن بوستان و همه شنوندگان در سراسر کشور مواجه شد. 

مهدی رستمی مدیر گروه معارف و تاریخ رادیو ایران، به تجربه برنامه سحرگاهی و ایجاد موقعیت برای مخاطبان که طرح جدیدی بود اشاره کرد و افزود: برنامه «قرار بی‌قراران و قرار آسمانی» هر دو با تمرکز به بندگی روی آنتن رفت.

وی هدف این برنامه‌ها را معرفت‌افزایی و ایجاد لحظه‌ها و خاطره‌های به یادماندنی و تأثیرگذار برای شنوندگان توصیف كرد.

یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و تمدن، به توجه رادیو ایران به موضوع هم‌افزایی اشاره کرد و گفت: بعد از طرح هفته‌های ایرانی در این شبکه موضوع هم‌افزایی در برنامه‌های شبکه پر رنگ‌تر شد.

مرضیه محمودی مدیر گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران نیز حضور ایرانیان را در ویژه برنامه تحویل سال «سال مبارک» اقدام رسانه‌ای مناسبی دانست و افزود: گزارش‌های ایرانیان از سراسر ایران، حضور پیشکسوتانی مثل عذرا وکیلی، فاطمه نیرومند و علیرضا جاویدنیا و میزبانی رادیو ایران از سایر شبکه‌های  رادیویی سال را مبارک کرد.

غلامحسین طالبی مدیر طرح و برنامه رادیو ایران نیز به استقبال بی‌نظیر از پویش «دلنامه» در راستای همدلی با  کودکان و مادران غزه اشاره کرد.

در پایان این نشست دکتر مهدی آذرمکان مدیر شبکه رادیویی ایران با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی از تلاش‌های برنامه‌سازان ویژه برنامه‌های تحویل سال و ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید