صفحه اصلی > سینما : نائومی واتس همسر زیبای یک نازی می شود!

نائومی واتس همسر زیبای یک نازی می شود!

نائومی واتس بازیگر 55 ساله انگلیسی و نامزد دو جایزه اسکار، در درام روان‌شناختی «زن خانه‌دار» The Housewife نقش همسر زیبای یک نازی را بازی می کند که گرفتار چالشی ناخواسته می شود.

به گزارش وقت سینما به نقل از ورایتی، نائومی واتس، تای شریدان، مایکل ایمپریولی و نورمن ریدوس قرار است در فیلم «زن خانه‌دار» به کارگردانی بن شیرینیان بازی کنند.
فیلم محصول سی ای ای مدیا فاینانس و نئون اینترنشنال است و قرار است این فیلم فروش خارجی خود را در بازار فیلم اروپا در برلین (15 تا 21 فوریه) آغاز کند.
فیلمنامه فیلم بر اساس یک داستان واقعی از سال 1964 نوشته شده است و ماجرای یک روزنامه نگار جوان و مصمم روزنامه نیویورک تایمز (با بازی شریدان) را دنبال می کند که درمی یابد افسر نازی رده بالایی، مخفیانه در منطقه کوئینز نیویورک زندگی می کند. قضیه زمانی چالش برانگیزتر می شود که این روزنامه نگار با همسر ظریف و جذاب مظنون (واتز) آشنا و شیفته می شود. رابطه ای که پیامدهای تحقیقات او را بسیار ناراحت کننده تر می کند.
رابی برنر، کوین مک کئون (با جین تماس بگیرید) و لی برودا (مه دسامبر) در کنار تهیه‌کننده اجرایی آلیسا هیل که فیلمنامه این فیلم را نیز نوشته است، تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.
«زن خانه‌دار» نخستین فیلم بلند کارگردانش است.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید