صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : معاون صدا در مراسم زنده یاد مرتضی تبریزی عنوان کرد: هنرمند برنامه «صبح جمعه با شما» برای همیشه در خاطره ها خواهد ماند

معاون صدا در مراسم زنده یاد مرتضی تبریزی عنوان کرد: هنرمند برنامه «صبح جمعه با شما» برای همیشه در خاطره ها خواهد ماند

آیین یادبود زنده یاد مرتضی تبریزی، هنرمند پیشکسوت رادیو با حضور معاون صدا، مدیران شبکه های رادیویی و اهالی رادیو در مسجد بلال ظهر امروز (۲۶ اسفند ماه) برگزار شد.

به گزارش «وقت سینما»، علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی در این مراسم تاکید کرد: خدا رحمت کند آقا مرتضی عزیز از هنرمندان پیشکسوت برنامه «صبح جمعه با شما». انشالله آقا مرتضی در این ایام مهمان امیرالمؤمنین شوند‌. این ماه که نزول قرآن است، ماه صعود هم هست. امیدوارم خدا به همه ما توفیق بدهد تا همه در این مسیر باشیم. من کتاب نهج البلاغه را غریب ترین کتاب می دانم. در این کتاب جملات قصار بسیار خوبی آمده که باید پند بگیریم.

وی با اشاره به موضوع مرگ و غفلت انسان نسبت به رفتارهایش ادامه داد: انشالله پروردگار آقا مرتضی عزیز را غرق نور کند. امیدوارم پروردگار توفیق زندگی پاک را به ذائقه ما بچشاند‌‌.

علیرضا جاویدنیا هنرمند پیشکسوت برنامه «صبح جمعه با شما» در مراسم زنده یاد مرتضی تبریزی گفت: صحبت کردن درباره مرتضی عزیز سخت است. بی ادعا، مهربان، دوست داشتنی و ‌‌… بود. همه از او به نیکی یاد می کنند. مرتضی بسیار کم توقع و دست و دلباز بود‌. یاد و خاطره او برای همیشه در ما باقی خواهد ماند.  من او را از اواسط دهه ۷۰ می شناسم و با هم کار کردیم تا به برنامه «صبح جمعه با شما» رسیدیم. با این که زنده یاد نوذری در کار سختگیر بود، اما مرتضی با طنازی هایش توانست حال و هوای خوبی در برنامه ایجاد کند. او هر جا بود که از خودش خاطرات خوب بجا گذاشت. خدایش بیامرزد.

اصغر سمسارزاده، هنرمند پیشکسوت رادیو با یاد نام هاي هنرمندان بزرگ و تهیه کنندگان رادیو عنوان کرد: به همت آقای محمدزاده مدیر سابق رادیو ایران، برنامه «صبح جمعه با شما» به رادیو برگشت که اتفاق بسیار ارزشمندی بود. از معاون صدا قدردان هستم که شنونده همه حرف های اهالی رادیو بوده و دغدغه مند هستند. ایشان و مدیر رادیو ایران همیشه از ما حمایت کردند. از همه هنرمندان «صبح جمعه با شما» تشکر می کنم که همیشه پای کار بودند و هستند.
در این مراسم هنرمندانی همچون اصغر سمسارزاده، بیوک میرزایی، عباس محبی، مهران امامیه، اردشیر منظم، بهمن دان، امیر پارسی، علیرضا جاویدنیا، رامین پورایمان، مجتبی تیموری، محمد تیموری، ایزد کاویانی، حمید اللهیاری، بیژن خاوری، ساجد قدوسیان، جمشید مقدم، محمدحسن حسینیان و… حضور داشتند.

admin-c

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید