صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : معاون صدای رسانه ملی مطرح کرد: ابتکار و تنوع در ساختار برنامه سازی رادیو از نقاط قوت معاونت صداست

معاون صدای رسانه ملی مطرح کرد: ابتکار و تنوع در ساختار برنامه سازی رادیو از نقاط قوت معاونت صداست

آیین تودیع و معارفه دکتر شاهید مظفری سرپرست جدید مرکز طرح، برنامه و بودجه صدا و سیما و قائم مقام سابق معاون صدا و دکتر مهدی آذرمکان مدیر رادیو ایران و قائم مقام جدید معاون صدا با حضور علی بخشی زاده معاون صدای سازمان صدا و سیما و ‌مدیران شبکه های رادیویی برگزار شد.

به گزارش رسیده، علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی ضمن قدردانی از همه مدیران شبکه ها و پخش رادیو که پرتلاش، متدین و آماده تحقق بخشی به اهداف رسانه ملی هستند، تاکید کرد: جابه‌جايی مديران، اقدامی هدفمند و سنجيده مبتنی بر دانش مديريتی است. اين رويكرد می‌تواند زمينه استفاده بهتر از تجربيات و دانش مديران را فراهم كند.

وی ادامه داد: راديو اكنون رسانه‌ای پرمخاطب است. ابتكار در ساختارهای مختلف برنامه‌سازی، ايجاد تنوع و توسعه حوزه‌های تخصصی فعاليت راديو و… از نقاط قوت معاونت صدا در سال‌های اخير است. رويكرد ما در راديو، تقويت برنامه‌های گفت‌وگو محور، استقبال از نوآوری در ساختار برنامه سازی، نقد مستقل و بی طرفانه و اشاعه روحيه نشاط و شادابی به مخاطبان است که با قوت بيشتر و سازماندهی مجدد ادامه می یابد.

بخشی زاده با اشاره به حکم انتصاب مهدی آذرمکان در سمت قائم مقام معاونت صدا گفت: با توجه به تعهد، تخصص و تجارب مفیدی که آقای آذرمکان داشتند به این سمت منصوب شدند. انتظار است با بهره مندی از توانایی و تجربه مدیران و همکاران معاونت ماموریت و اهداف تعیین شده اجرایی شود.

وی درباره مأموریت های تعیین شده عنوان کرد: راهبری کارگروه چهارگانه ستاد تحول معاونت صدا بر اساس راهبردها و سیاست های تحول سازمان، استفاده از ظرفیت شوراهای تخصصی، میزهای پژوهشی و زیر ساخت های تعاملی شبکه ها برای هم افزایی، تلاش برای گسترش شیوه زندگی ایرانی اسلامی در میان مردم، بهبود روندها و فرآیندهای کنونی تولید برنامه بر مبنای آینده پژوهی، تلاش برای افزایش سهم رادیو در سبد رسانه ای مخاطبان، بهبود شیوه های گذشته و یافتن شیوه های نو، تسهیل در امور آموزش همه سطوح و… از مأموریت های مشخص شده برای آقای آذرمکان است که امیدوارم به جد دنبال شود.

ذبیح الله سلیمانی مدیر پخش و نظارت رادیو فرهنگ و دبیر شورای پخش معاونت صدا به نمایندگی از مدیران پخش ضمن قدردانی از زحمات دکتر مظفری عنوان کرد: دکتر مظفری چند روز بعد از انتصاب به اتفاق مدیران و مشاوران مرکز طرح، برنامه و بودجه صدا و سیما از مجموعه پخش رادیو بازدید کرد و قول مساعد برای پیگیری مشکلات پخش داد.

دکتر مهدی آذرمکان، مدیر رادیو ایران و قائم مقام جدید معاون صدا طی سخنانی از زحمات دکتر مظفری تقدیر و تشکر کرد. وی در این جلسه از همه مدیران و کارکنان رادیو خواستار همکاری و همیاری در راستای کمک و ارتقای معاونت صدا شد.

دکتر مظفری طی سخنانی گفت: من تجربه خوبی در رادیو داشتم. صفا و صمیمیت رادیو خیلی خوب و مثال زدنی است. از اساتید رادیو آموختم و تجربیات زیادی کسب کردم.

حمیدرضا افتخاری مدیر رادیو صبا از زحمات شبانه روزی دکتر مظفری در رادیو تشکر کرد و ادامه داد: او با جان و دل برای رادیو کار کرد، چون ذات وی رادیویی بود. ضمن این که در رادیو خیلی تلاش کرد. در حال حاضر هم پرچم رادیو را بالا برده است‌. امیدوارم در سمت جدید هم با همان روحیه رادیویی کار می کنند.

مسعود کاویانی مدیر رادیو معارف در بخشی از مراسم ضمن قبولی طاعات و عبادت حاضران در ماه رمضان گفت: از خدا می خواهم که حول حالنا احسن الحال شود و با حضور دکتر مظفری در مرکز طرح و برنامه و بودجه حال سازمان هم خوب شود. الحمدالله با حضور آقای مظفری در این مرکز امید در بین نیروهای سازمان افزایش پیدا کرده و با توجه به درایت، تقوا، انرژی و پر کاری که از آقای دکتر مظفری سراغ دارم، حال سازمان و نیروهای سازمان در سال آینده به احسن الحال تبدیل و مشکلات رادیو رفع شود. به  آقای آذرمکان تبریک می‌گویم که در مسئولیت موفق و سربلند باشند.

منصور قصری زاده مدیر رادیو قرآن با اشاره به رمز موفقیت دکتر شاهید مظفری بیان کرد: به نظرم تخصص، متانت، صبوری و اشراف به مسائل در سایه ایمان و تقوا رمز موفقیت اوست‌‌. برای آقای آذرمکان در مسولیت جدید آرزوی توفیق دارم. ضمن این که از زمانی که آقای بخشی زاده به معاونت صدا آمدند، این معاونت کارساز، مدیرساز و… شده است.

محمدجعفر محمدزاده دبیر شورای پاسداشت زبان فارسی آیه ۱۸۵ سوره بقره و تفسیرش را در این جلسه خواند و درباره ماه رمضان نکاتی را بیان کرد و برای دکتر مظفری و دکتر آذرمکان آرزوی توفیق برای مسولیت جدید کرد.

مهدی آذرمکان مدیر رادیو ایران و قائم مقام جدید معاونت صدا، دبیر کارگروه قرارگاهی معاونت صدا، دبیر کارگروه اجتماعی معاونت صدا، مدیر رادیو ورزش، دبیر شورای تخصصی ورزش معاونت صدا، مدیرکل نظارت و ارزیابی خبر و برنامه‌های سیاسی، مدیرکل اطلاعات و برنامه ریزی معاونت استان‌ها، مدیر گروه اجتماعی شبکه دو و مدیر گروه سیاسی شبکه دو بود.

admin-c

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید