صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت مطرح کرد: چالش‌های قوانین حوزه سلامت بررسی می‌شود

مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت مطرح کرد: چالش‌های قوانین حوزه سلامت بررسی می‌شود

مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت اعلام کرد به مناسبت روز قانون و آغاز هفته مجلس در برنامه «افق روشن» قوانین حوزه سلامت را با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می‌دهیم.

به گزارش رسیده، شهرام زین‌العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت درباره برنامه «افق روشن» گفت: این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 9 و 10 دقیقه صبح از رادیو سلامت پخش می‌شود. این برنامه هر هفته یك مبحث مستقل را مورد بررسی قرار می‌دهد. با توجه به این‌که روز دوشنبه 7 خرداد ماه مصادف با روز قانون و آغاز هفته مجلس است، به همین دلیل موضوع قانون برای سلامت را مورد بررسی قرار می‌دهیم. 

وی ادامه داد: در این برنامه دکتر سیدمیرجلیل میرمحمدی عضو کمیسیون بهداشت مجلس و محمدتقی نقدعلی عضو کمیسیون حقوق مجلس به عنوان کارشناس حضور دارند و پاسخگوی سئوالات و دغدغه‌های مردمی هستند. ما در این برنامه تلاش داریم مطالبه‌گری داشته باشیم. این برنامه به تهیه‌کنندگی سهیلا باقری و گویندگی و کارشناسی فاطمه شهبازی پخش می‌شود. 

این مدیر گروه افزود: برنامه «افق روشن» روز چهارشنبه 9 خرداد ماه هم موضوع رهاشدگی در فضای مجازی را با حضور کارشناسان بررسی می‌کند. دکتر سیدهادی البرزی مدرس رسانه و پژوهشگر به همراه مهندس خسرو سلجوقی پژوهشگر و کارشناس کسب و کار اینترنتی از کارشناسان برنامه هستند و به چالش‌های فضای مجازی می‌پردازند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

دیدگاهتان را بنویسید