صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری و هنرمندان : مدیر موسیقی ایرانصدا مطرح کرد: برگزاری تست اینترنتی گویندگی در غرفه ایرانصدا/ شرایط جدید ایرانصدا برای علاقه‌مندان به گویندگی

مدیر موسیقی ایرانصدا مطرح کرد: برگزاری تست اینترنتی گویندگی در غرفه ایرانصدا/ شرایط جدید ایرانصدا برای علاقه‌مندان به گویندگی

علاقه‌مندان به گویندگی تا پایان برگزاری نمایشگاه کتاب فرصت دارند هر روز از ساعت 11 تا 20  به غرفه ایرانصدا مراجعه و تست اینترنتی بدهند و بعد از پذیرش تست استودیویی خواهند داد.

به گزارش رسیده، علی جعفری، مدیر موسیقی ایرانصدا ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از کارهای اصلی که در پایگاه‌های محتوایی ایرانصدا انجام می‌شود، تولید کتاب‌های گویاست. در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و نمایشگاه صوت و تصویر رصتا در این سه سال به صورت متوالی غرفه داشتیم و فرایند شناسایی و جذب را طراحی کردیم. علاقه‌مندان به گویندگی و افرادی که فکر می‌کنند مستعد هستند و آموزش دیده‌اند، در غرفه ایرانصدا برای انجام تست حضور می‌یایند.

وی با اشاره به مراحل انجام تست گویندگی افزود: یک مرحله تست اینترنتی است که در غرفه ایرانصدا انجام می‌شود. افرادی که تایید می‌شوند به مرحله دوم که تست استودیویی است، راه می‌یابند. دو نفر از گویندگان و همکاران ما در ایرانصدا این تست را می‌گیرند. پس از پایان نمایشگاه مجموع تست‌های گرفته شده در شورای داوری بررسی و کسانی که حائز رتبه‌های بالاتری هستند، برای تست اصلی دعوت خواهند شد. 

جعفری با بیان جذب برترین‌های گویندگی یادآور شد: برای علاقه‌مندانی که به مرحله پایانی راه یافتند و آزمون اطلاعات ادبی، سواد عمومی، تشخیص جنس صدا و توانایی بازیگری رادیویی را پشت سر گذاشتند، دوره‌های آموزشی برگزار کنیم.

وی از جذب علاقه‌مندان به گویندگی خبر داد و افزود: دوره‌های آموزشی حدود سه ماه طول می‌کشد. دوستان پس از طی کردن دوره آموزش و موفقیت در پروژه به صورت افتخاری با ایرانصدا در تولید محتوای صدامحور همکاری می‌کنند. 

مدیر موسیقی ایرانصدا در پایان با اشاره به این‌که تمامی فرایند تست صدا رایگان است، گفت: علاقه‌مندان تا پایان برگزاری نمایشگاه کتاب 29 اردیبهشت، هر روز از ساعت 11 تا 20 می‌توانند به غرفه ایرانصدا واقع در صحن مصلای امام خمینی(ره) در مجاورت ورودی 33 شبستان مراجعه کنند.

admin-a

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید