صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده و رادیو و تلویزیون : مدیر رادیو سلامت مطرح کرد: شنونده برنامه‌های انتخاباتی رادیو سلامت باشید/ دست پر رادیو سلامت در ایام انتخابات

مدیر رادیو سلامت مطرح کرد: شنونده برنامه‌های انتخاباتی رادیو سلامت باشید/ دست پر رادیو سلامت در ایام انتخابات

مدیر رادیو سلامت از پخش برنامه‌هایی با محوریت انتخابات خبر داد و اعلام کرد برنامه‌هایی با محوریت انتخابات تهیه شده و قرار است در این ایام با عناوینی همچون «بهارستان سلامت»، «زنان جمهور»، «انتخابات آینده»، «منتخب مردم» و… روانه آنتن شوند.
نهضت باهنر، مدیر رادیو سلامت درباره تولید و پخش برنامه‌هایی با محوریت انتخابات گفت: هر یک از شبکه‌های رادیویی متناسب با مأموریتی که دارند برنامه‌هایی با این محوریت تهیه و روانه آنتن می‌کنند و رادیو سلامت هم مستثنی از این موضوع نیست. ما تلاش کرده‌ایم از ابعاد مختلف موضوع انتخابات را در رادیو سلامت مورد بررسی قرار بدهیم.
وی ادامه داد: برنامه «بهارستان سلامت» در ۲۵ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای از تولیدات فضای مجازی رادیو سلامت است که در قالب گفت‌وگو با نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی که عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بودند و مسئولان حوزه سلامت کشور در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی و اقدامات شاخص مجلس در حوزه سلامت و بهداشت صحبت و پخش می‌شود.
مدیر رادیو سلامت با اشاره به دیگر برنامه‌ها افزود: برنامه «زنان جمهور» در ۱۵ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای با معرفی زنان موفق در عرصه سیاست و بیان نقش زنان در جامعه و خانواده روانه آنتن می‌شود. برنامه «انتخاب آینده» در هفت قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تهیه شده و با دعوت از مهمانان پاسخگوی مطالبات نسل جوان از نمایندگان است و نکات آموزشی سیاسی در مورد انتخابات و مجلس را از منظر یک جامعه‌شناس یا روانشناس اجتماعی مورد بررسی قرار می‌دهد.
باهنر ادامه داد: «در مسیر انتخابات» در ۷۰ قسمت پنج دقیقه‌ای تهیه شده و محورهای اصلی انتخابات برنامه قانون اساسی، مردم سالاری و… است. برنامه «منتخب مردم» در دو قسمت ۴۵ دقیقه روانه آنتن می‌شود. شنوندگان در این برنامه با محور دیدگاه وزیر بهداشت در خصوص اهمیت کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و همکاری نمایندگان در تصویب طرح‌های حوزه سلامت آشنا خواهند شد‌. همچنین آنچه مردم از اعضای کمیسیون بهداشت مجلس و نمایندگان پزشک انتظار دارند، مطرح می‌شود.
مدیر رادیو سلامت با اشاره به برنامه «قانون اساسی» که در ۲۰ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای تهیه شده، عنوان کرد: این برنامه برشی از کتاب گویای قانون اساسی است که روانه آنتن می‌شود. علاوه بر آن در این ایام، برنامه‌های روتین شبکه، مثل «خونه زندگی»، «عصری نو»، «به زندگی سلام کن»، «افق روشن» و … هم به موضوع انتخابات می‌پردازند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

«سیاه سنگ» در مسیر آکادمی اسکار

فیلم کوتاه «سیاه سنگ» با دریافت جایزه ویژه جشنواره بلغارستان، دومین جایزه…

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

دیدگاهتان را بنویسید