صفحه اصلی > اجتماعی و سینما و فرهنگی و هنری و هنرمندان : مدیرکل نظارت سازمان سینمایی: به یکی از دوستان گفتم ختم یکی از سینماگران بهانه خوبیست برای شرکت شما در همان موازین قبلی

مدیرکل نظارت سازمان سینمایی: به یکی از دوستان گفتم ختم یکی از سینماگران بهانه خوبیست برای شرکت شما در همان موازین قبلی

مدیرکل نظارت سازمان سینمایی درباره رفع ممنوع‌الکاری بازیگران زن صحبت‌هایی مطرح کرده است.
روح‌ا… سهرابی در پاسخ به سوال فریدون جیرانی درباره این‎که چرا مشکل بازیگران خوب سینمای‌مان مثل ترانه علیدوستی، هنگامه قاضیانی و فاطمه معتمدآریا را حل نمی‌کنید، توضیح داد: «بحث حجاب در سینما شاید بحث مبنایی و حتی فراسازمانی است. یعنی تصمیمی است که اتفاقا باید در مراجع دیگر، در محافل بالادستی گرفته شود. بماند که با بعضی از این دوستان ارتباط گرفتیم و صحبت و تلاش کردیم که به این فضا برگردند. می‌توانید بپرسید مثلا جلسات کمی با خانم معتمدآریا نداشتم. اتفاقا رویکردم این بوده که خانم معتمدآریا به این فضا برگردد. منتها این برگشت مقدمات و شرایطی دارد.»
سهرابی همچنین می‌گوید: «در صلاحیت و اختیار من نیست و ممکن است هر چیزی بگویم، اشتباه باشد. منتها می‌توانم این را به شما بگویم که حتی برای چیزی که خیلی در اختیار ما نبوده، تلاش کرده‌ایم. دوستان هستند و می‌توانند شهادت بدهند. حتی یادم هست در ختم یکی از سینماگرها تماسی داشتیم یا در جلسه‌ای به یکی از دوستان گفتم این مراسم خیلی بهانه خوبی است برای شرکت شما در همان موازین قبلی که به ‌نوعی التزام شما به قوانین و مقررات را نشان دهد. بعضی‌های‌شان را موفق شدیم و بعضی‌های‌شان شاید هنوز مواضع و ملاحظاتی دارند. به نظرم شاید زمان حلال این مشکل باشد.»
منبع: اعتماد

admin-c

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید