صفحه اصلی > اجتماعی و فرهنگی و هنری و هنرمندان : مدیرعامل شرکت مَ‌کارت وابسته به صندوق اعتباری هنر خبر داد: آغاز طرح نوروزی فروش اقساطی موتورسیکلت‌، ویژه هنرمندان

مدیرعامل شرکت مَ‌کارت وابسته به صندوق اعتباری هنر خبر داد: آغاز طرح نوروزی فروش اقساطی موتورسیکلت‌، ویژه هنرمندان

مديرعامل شرکت مهان انديشان آکام (هنر کارت) از اجراي طرح نوروزی فروش اقساطی موتورسيکلت‌ ويژه هنرمندان با همکاری شرکت سالار گستر آسيا خبر داد.

به گزارش رسیده، حیدر مرادی مدیرعامل شرکت مَ‌کارت (وابسته به صندوق اعتباری هنر) با اعلام این خبر و با اشاره به مزیت مهم این طرح گفت: «در این طرح موتورسیکلت‌ها به صورت اقساط ۱۰ ماهه بدون سود (برابر با قیمت نقدی) به فروش می‌رسند.»
به گفته وی، در حال حاضر سه نوع موتورسیکلت شامل مهران مدل CDI ۱۲۵ استارتی، طرح کلیک ۱۵۰، و طرح آیروکس ۱۵۰ هر سه مدل سال ۱۴۰۳ در این طرح عرضه می‌شوند که قیمت نقدی آن‌ها بین ۶۹ میلیون تا ۱۱۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده و با نرخ فروش نقدی، به صورت اقساطی عرضه شده‌اند.
مرادی با اشاره به این که در این طرح، هنرمندان و دارندگان کارت‌های م‌َکارت می‌توانند برای نخستین بار به صورت مستقیم خرید خود را از فروشگاه آنلاین مَ‌کارت انجام دهند، گفت: «در این طرح، سعی کردیم فرآیند خرید را با بهره‌گیری از بستر فروشگاه آنلاین مَ‌کارت (هنرکارت) برای دارندگان گرامی هنر کارت تسهیل کنیم.»
مدیرعامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) با تأکید بر این که تعداد موتورهای عرضه‌ شده در این طرح محدود است، یادآور شد: «اعتبار قیمت‌ها و استفاده از این شرایط ویژه، تا آخر سال ۱۴۰۲ است و متقاضیانی که تا قبل از پایان سال، پیش‌پرداخت خود (شامل ۳۰ درصد مبلغ) را واریز کرده باشند، می‌توانند با نرخ همین سال موتورسیکلت خریداری کنند.»
وی در پایان تأکید کرد که با توجه به تعداد محدود موتورها، اولویت با متقاضیانی است که زودتر پیش‌پرداخت خود را واریز نمایند.
بر اساس این خبر، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این لینک https://makart.ir/blog/motorcycle۱۴۰۲ جزئیات بیشتر درباره این طرح را مطالعه کنند.
شرکت «مهان اندیشان آکام» وابسته به صندوق اعتباری هنر در سال ۱۳۹۸ با نام «هنر کارت بنیان ایرانیان» فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۴۰۲، به دلیل توسعه فعالیت‌های شرکت به «مهان اندیشان آکام» با نام تجاری «مَ‌کارت» تغییر نام داد. فعالیت اولیه و اصلی مَ‌کارت، طراحی، چاپ و توزیع «هنر کارت» برای بیش از ۱۰۰ هزار هنرمند سراسر کشور بوده است، اما این شرکت از سال ۱۴۰۲ و با اضافه شدن محصولاتی مانند «فرهنگ‌ کارت»، «شبستان‌ کارت»، «نصر کارت» و… فعالیت خود را با عنوان شرکت «مهان اندیشان آکام» (مَ‌کارت) وابسته به صندوق اعتباری هنر گسترش داد. «مَ‌کارت» هم‌اکنون به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه طراحی و توزیع کارت‌های اعتباری – هویتی برای اقشار مختلف جامعه فرهنگ و هنر در راستای ارائه خدمات گوناگون بر بستر این کارت‌ها قدم برمی‌دارد.
«هنرکارت» یک کارت هویتی-بانکی منحصربه‌فرد برای هنرمندان و اعضای صندوق اعتباری هنر است. دارندگان «هنر کارت» می‌توانند از آن، هم به عنوان یک کارت شناسایی استفاده کنند و هم آن را به عنوان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب به‌کار گیرند که قابل استفاده برای دریافت تمامی خدمات بانکی و انجام تراکنش‌هاست.
هنرمندان عزیز کشور در رشته‌های هنری از جمله موسیقی، هنرهای نمایشی، سینمایی و رسانه‌های دیداری، هنرهای تجسمی (خوشنویسی،‌ عکاسی،‌ گرافیک و…) و… همچنین روزنامه‌نگاران و نویسندگان می‌توانند پس از عضویت در صندوق اعتباری هنر، برای دریافت «هنر کارت» اقدام کنند.
از جمله مزایای «هنر کارت» می‌توان به بهره‌مندی از بازگشت نقدی تا ۱.۵٪ به ازای هر خرید، بهره‌مندی از بازگشت نقدی تا ۱۰۰٪ به ازای خرید از مراکز طرف قرارداد، برخورداری از تخفیفات ویژه در استفاده از خدمات و محصولات مراکز طرف قرارداد، افزایش مزایا به ازای ارتقای سطح در باشگاه مشتریان، بهره‌مندی از تخفیفات در رویدادهای خاص، بهره‌مندی از پروفایل اختصاصی برای خرید خدمات و محصولات مختلف و بررسی تراکنش‌ها، امتیازات و دیگر خدمات ارائه‌ شده در هنر کارت و… اشاره کرد.

admin-c

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید