صفحه اصلی > سینما : فیلم‌های چهل و دومین جشنواره فیلم فجر روی شناسا قرار گرفت/ سینماداران فیلم‌ها را دانلود کنند

فیلم‌های چهل و دومین جشنواره فیلم فجر روی شناسا قرار گرفت/ سینماداران فیلم‌ها را دانلود کنند

سینماداران سینماهای منتخب جشنواره در سراسر کشور می‌توانند فیلم‌های چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را جهت اکران از سامانه «شناسا» دریافت کنند. 

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از روابط عمومی موسسه سینما شهر، از تاریخ چهارم بهمن، فیلم‌های جشنواره فیلم فجر به ترتیب ارائه از دبیرخانه جشنواره روی سامانه «شناسا» قرار گرفته و سینماداران می‌توانند با وارد کردن رمز ورود، فیلم‌ها را دریافت کنند. همچنین از ۳۳ فیلم جشنواره که روی سامانه شناسا قرار می‌گیرد، سینماداران شهرستان‌ها بر اساس تفاهم با دبیرخانه جشنواره می‌توانند ۱۶ فیلم اعلام شده را انتخاب کرده و در سینمای خود نمایش دهند.

بر اساس این گزارش، سامانه شناسا از شهریور ماه امسال آغاز به کار کرد؛ امسال برای اولین بار در تهران و همه استان‌ها با هدف ارسال همزمان فیلم به تهران و شهرستان‌ها و حذف هارد از روش دانلود فیلم‌های جشنواره از طریق سامانه شناسا استفاده می‌شود.

البته سامانه سخت‌افزاری پشتیبانی جهت اکران فیلم‌ها همچنان پابرجا است و اگر سینماداران به هر دلیل نتوانستند از فضای شناسا برای دانلود فیلم‌ها استفاده کنند از هارد برای رساندن فیلم به آنها استفاده خواهد شد.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید