صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و سینما و فرهنگی و هنری و هنرمندان : فرصت مهارت‌افزایی برای اهالی هنر و دارندگان هنرکارت: تخفیف ۱ تا ۹ میلیون به هنرکارتی‌ها برای ثبت‌نام در دوره‌های هنری و سینمایی

فرصت مهارت‌افزایی برای اهالی هنر و دارندگان هنرکارت: تخفیف ۱ تا ۹ میلیون به هنرکارتی‌ها برای ثبت‌نام در دوره‌های هنری و سینمایی

مديرعامل شرکت مهان انديشان آکام (مَ‌کارت) از شرکت‌های وابسته به صندوق اعتباری هنر، از امضاي تفاهم‌نامه با موسسه آموزش‌های هنری و سينمايی دارالفنون، يکی از اعضای هنرکارت، در راستای تخصيص تخفيفات ويژه به دارندگان «هنرکارت» برای شرکت در دوره‌های آموزشی اين موسسه خبر داد.  
به گزارش رسیده، حیدر مرادی با اشاره به نشست فی‌مابین این شرکت و موسسه آموزشی دارالفنون (دارای مجوز آموزشگاه آزاد هنری درجه ۱ از وزارت ارشاد)، تصریح کرد: «دارندگان کارت‌های مَ‌کارت، از جمله هنرکارت، می‌توانند از امروز از شرایط ویژه و تخفیفات موسسه آموزشی دارالفنون برای شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه‌ مدت و بلند مدت هنری، کارگاه‌های آموزشی، رویدادها و… بهره‌مند شوند و در صورت درخواست و با طی دوره‌های مربوطه، دیپلم کار و دانش دریافت کنند.»
مرادی خاطرنشان کرد: «متقاضیان توجه داشته باشند که تا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، فرصت دارند با نرخ‌های مصوب ۱۴۰۲ دوره‌های آموزشی مورد نظر را ثبت‌نام کنند. به این ترتیب، هنرجویان می‌توانند بین ۱ تا ۹ میلیون تومان از تخفیف ثبت نام در این دوره‌ها نسبت به نرخ سال ۱۴۰۳ بهره‌مند شوند.»
به گفته او، پس از این تاریخ روی نرخ‌های ۱۴۰۳، تخفیف ۲۰ درصدی اعمال می‌شود.
بر اساس این خبر، این تفاهم‌نامه، در راستای پویش «از هنرمندان برای هنرمندان»، که هدف آن تقویت کسب و کارهای اعضای صندوق اعتباری هنر و در عین حال ارائه انواع خدمات حمایتی و تخفیفی به دارندگان هنرکارت است، با همکاری این موسسه آموزشی به عنوان یکی از اعضای هنرکارت، منعقد شده است.
مدیرعامل شرکت مهان اندیشان آکام (مَ‌کارت) همچنین با اشاره به کیفیت دوره‌های آموزشی در این موسسه، خاطرنشان کرد: «دوره‌های آموزشی در موسسه دارالفنون، زیر نظر اساتید حرفه‌ای و ارجمندی همچون استاد نصرالله مدقالچی برگزار می‌شود. شرایط ویژه‌ای که در پی امضای تفاهم‌نامه دوجانبه میان دو شرکت فراهم شده، بهترین فرصت برای علاقه‌مندان به هنرآموزی است تا بتوانند دانش و مهارت‌های هنری خود را زیر نظر اساتید برجسته توسعه دهند.»
علاقه‌مندان می‌توانند جزئیات بیشتر درباره تخفیفات و شرایط ویژه ثبت نام دوره‌های موسسه دارالفنون را در لینک https://makart.ir/blog/daralfonun بخوانند و از طریق فروشگاه آنلاین «مَ‌کارت» به صورت آنلاین، دوره‌های مدنظر خود را خریداری کنند.
تولید محتوای تبلیغاتی و تیزر، انیمیشن دو بعدی، عکاسی، تدوین، فن بیان و گویندگی، نورپردازی پرتره و مدلینگ، نورپردازی تبلیغاتی، فتوشاپ، تصویربرداری، کارگردانی، نمایشنامه‌خوانی، بازیگری، فیلمنامه‌نویسی و… از جمله دوره‌های آموزشی موسسه هنری و سینمایی دارالفنون هستند.
این شرکت در ابتدا با نام «هنرکارت بنیان ایرانیان» فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۴۰۲، به دلیل توسعه فعالیت‌های شرکت، به «مهان اندیشان آکام» (با نام تجاری «مَ‌کارت») تغییر نام داد. فعالیت اولیه و اصلی مَ‌کارت، طراحی، چاپ و توزیع «هنرکارت» برای اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور بوده است. ولی به تدریج و در سال‌های اخیر، با بارگذاری انواع خدمات حمایتی و تخفیفی که هم‌اکنون به بیش از ۱۶۵۰ خدمت بر روی آن رسیده، تبدیل به یک خدمت ارزشمند در میان اهالی فرهنگ و هنر شده است.
در عین حال «هنرکارت» یک کارت هویتی-بانکی منحصربه‌فرد برای هنرمندان و اعضای صندوق اعتباری هنر است که دارندگان آن می‌توانند آن را هم به عنوان یک کارت شناسایی استفاده کنند و هم به عنوان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت تمامی خدمات بانکی و انجام تراکنش‌ها به‌کار گیرند.
«مَ‌کارت» از سال ۱۴۰۲ و با اضافه شدن محصولاتی مانند «فرهنگ‌کارت»، «شبستان‌کارت»، «نصرکارت» و… فعالیت خود را گسترش داد.
مرکز آموزش‌های هنری و سینمایی دارالفنون نیز یکی از مراکز ممتاز آموزش‌های هنری و سینمایی دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که با همکاری مجرب‌ترین اساتید و با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته در محیطی مناسب از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده و در آموزش رشته‌های عکاسی، تصویربرداری، تدوین، فن بیان و گویندگی، مجریگری، دوبله، فیلمنامه‌نویسی، کارگردانی، انیمیشن و سایر دوره‌های هنری و سینمایی فعالیت دارد.

admin-b

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید