صفحه اصلی > فرهنگی و هنری : فراخوان تشکیل پرونده دومین گروه هنرمندان متقاضی مسکن در شهر جدید پرند

فراخوان تشکیل پرونده دومین گروه هنرمندان متقاضی مسکن در شهر جدید پرند

مديرعامل صندوق اعتباری هنر اعلام کرد: در دومين مرحله تشکيل پرونده متقاضيان دريافت مسکن هنرمندان، براي ۲۰۰ هنرمند متقاضی ساکن تهران با ارسال پيامک اطلاع‌رسانی شده است.

به گزارش رسیده، سیدمجید پوراحمدی با اشاره به جزئیات دومین فراخوان تشکیل پرونده هنرمندان متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند، اظهار داشت: تأمین مسکن هنرمندان یکی از مهمترین اولویت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت مردمی است. طی توافق صندوق با وزارت راه و شهرسازی، در خرداد ماه سال جاری امکان ثبت نام اعضای صندوق اعتباری هنر در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن فراهم و در مرحله اول، برای ۵۷۰ هنرمند متقاضی مسکن ساکن تهران با اولویت افراد متأهل دارای فرزند، تشکیل پرونده انجام شد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در ادامه افزود: در مرحله دوم برای ۲۰۰ هنرمند متقاضی مسکن هنرمندان ساکن تهران با اولویت هنرمندان پیشکسوت، اعضای متأهل بالای ۵۰ سال (بدون فرزند) و هنرمندان توانیاب با ارسال پیامک برای تشکیل پرونده دعوت شده است.
مشاور وزیر فرهنگ در ادامه تصریح کرد: اعضای دریافت کننده پیامک می‌توانند از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ بهمن، مطابق با برنامه زمانی اعلام شده در پیامک ارسالی و با در دست داشتن مدارک برای تشکیل پرونده به صندوق اعتباری هنر مراجعه کنند.
پوراحمدی در عین حال خاطرنشان کرد: برای ساخت شهرک هنر در یکی از مناسب‌ترین نقاط شهر جدید پرند، قطعه زمینی در نظر گرفته شده است که از زمان کلنگ زنی تاکنون پیشرفت پروژه چشمگیر و قابل توجه بوده است.
رئیس هیأت مدیره صندوق اعتباری هنر، تصریح کرد: در مراحل بعدی برای سایر افراد واجد شرایط ثبت‌نام شده در تهران و سایر استان‌ها نیز پیامک تشکیل پرونده ارسال خواهد شد. در تلاش هستیم که با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زمین مورد نیاز در استان‌ها تأمین و هر چه سریع‌تر وارد مرحله ساخت شوند.
برای اطلاع از مدارک و سایر اطلاعات تکمیلی به لینک زیر مراجعه کنید.
https://honarcredit.ir/Resources/Attachments/Plan_home.jpg


 

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید