صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : عزت‌الله ضرغامی: شنونده برنامه‌های رادیو هستم/ رادیو شخصیت‌های ارزشمند بسیار دارد

عزت‌الله ضرغامی: شنونده برنامه‌های رادیو هستم/ رادیو شخصیت‌های ارزشمند بسیار دارد

سیدعزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن تبریک ۸۴ سالگی رادیو و قدردانی از تلاش‌های علی بخشی‌زاده معاون صدا گفت: رادیو رسانه گرمی است و  همیشه شنونده برنامه‌های این رسانه هستم.

به گزارش رسیده، سیدعزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: روز رادیو را به همه همکاران عزیزم در حوزه صدای جمهوری اسلامی تبریک می‌گویم. جا دارد از مرحوم مهران دوستی نام ببرم. یاد و خاطره مرحوم دوستی که یکی از شخصیت‌های ارزشمند و سرمایه‌های صدای جمهوری اسلامی بود و از دنیا رفت را گرامی می‌دارم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از مدیریت معاونت صدا افزود: از مدیریت خوب علی بخشی زاده، معاون صدا قدردانی می کنم. آقای بخشی زاده از  شخصیت‌های فرهنگی، پرکار، انقلابی و از آزادگان ارزشمند کشورمان هستند. از تلاش‌های معاون صدا و همه همکاران رادیو که در حوزه صدا هستند، قدردانی کنم. 

به گفته ضرغامی، با سیما کمتر مصاحبه می‌کنم، رادیو را به خصوص وقتی که در سفر یا هنگام رانندگی هستم، گوش می‌کنم. رادیو رسانه گرمی است.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید