صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و سینما و فرهنگی و هنری و هنرمندان : طرح «مَ‌کارت» در آستانه عید سعید فطر؛ عرضه بسته اقتصادی خواربار ویژه دارندگان هنر کارت

طرح «مَ‌کارت» در آستانه عید سعید فطر؛ عرضه بسته اقتصادی خواربار ویژه دارندگان هنر کارت

مديرعامل شرکت مهان انديشان آکام (هنرکارت) از عرضه بسته اقتصادی خواربار ويژه دارندگان کارت‌های مَ‌کارت (از جمله هنر کارت) به مناسبت عيد فطر خبر داد.
به گزارش رسیده، حیدر مرادی، با اعلام این خبر تشریح کرد: «در راستای تلاش شرکت مَ‌کارت برای ارائه خدمات ضروری به هنرمندان گرامی و بر اساس خط‌مشی‌های حمایتی صندوق اعتباری هنر، دارندگان کارت‌های مَ‌کارت از جمله هنر کارت از روز ۱۹ تا ۲۴ فروردین می‌توانند بسته‌های اقتصادی خواربار را به صورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین مَ‌کارت تهیه کنند.»
وی ادامه داد: «برنج، چای، روغن مایع، قند، شکر و ماکارونی اقلام این بسته را تشکیل می‌دهند که از برندهای معتبر بازار تهیه شده‌اند. بهای تمام‌ شده این بسته، یک میلیون و ۵۴۵ هزار تومان است. ۵۵۶ هزار تومان از این مبلغ سهم مَ‌کارت است و دارندگان هنر کارت می‌توانند این بسته را تنها با پرداخت ۹۸۹ هزار تومان تهیه کنند.»
به گفته مرادی، این طرح در راستای پویش «از هنرمندان برای هنرمندان»، با همکاری آکادمی عکاسی پهلوانی، یکی از اعضای هنر کارت و فعال در زمینه برگزاری دوره های عکاسی، انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنر کارت) با تأکید بر این که تعداد بسته‌های عرضه‌ شده در این طرح و همچنین زمان ارائه آن محدود است، یادآور شد: «ارسال این بسته‌ها به سراسر ایران رایگان است و اولویت با عزیزانی خواهد بود که زودتر خرید خود را انجام دهند.»
براساس این خبر، دارندگان هنر کارت و دیگر کارت‌های مَ‌کارت می‌توانند از طریق لینک https://makart.ir/blog/package اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب کنند.
این شرکت در سال ۱۳۹۸ با نام «هنر کارت بنیان ایرانیان» فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۴۰۲، به دلیل توسعه فعالیت‌های شرکت، به «مهان اندیشان آکام» (با نام تجاری «مَ‌کارت») تغییر نام داد. فعالیت اولیه و اصلی مَ‌کارت، طراحی، چاپ و توزیع «هنر کارت» برای بیش از ۱۰۰ هزار هنرمند سراسر کشور بوده است. «هنرکارت» یک کارت هویتی – بانکی منحصربه‌فرد برای هنرمندان و اعضای صندوق اعتباری هنر است که دارندگان آن می‌توانند آن را هم به عنوان یک کارت شناسایی استفاده کنند و هم به عنوان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت تمامی خدمات بانکی و انجام تراکنش‌ها به‌کار گیرند.
«مَ‌کارت» از سال ۱۴۰۲ و با اضافه شدن محصولاتی مانند «فرهنگ‌ کارت»، «شبستان‌ کارت»، «نصر کارت» و… فعالیت خود را گسترش داد.
این شرکت به تازگی، فروشگاه آنلاین مَ‌کارت را نیز راه‌اندازی کرده که از طریق آن بتواند علاوه بر عرضه محصولات مختلف برای هنرمندان و دیگر کاربران خود، بستری برای فعالیت هنرمندان صاحب کسب‌ و کار نیز فراهم کند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید