صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : شروع مجدد مناظره «پاستور شماره 14» در رادیو

شروع مجدد مناظره «پاستور شماره 14» در رادیو

با توجه به دو مرحله ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، پخش مناظره های رادیویی به صورت زنده از برنامه «پاستور شماره 14 » آغاز می شود.

به گزارش رسیده، رضا کوچک زاده تهمتن دبیر ستاد انتخابات رادیو با اعلام آغاز به کار مجدد برنامه «پاستور شماره 14» بیان کرد: با توجه به دو مرحله ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، بر اساس مصوبه ستاد انتخابات سازمان، معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در قالب برنامه «پاستور شماره 14» مناظره زنده ای را بین نمایندگان دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات طراحی کرده است.
وی در خصوص تعداد و مدت این برنامه نیز گفت: این برنامه در قالب چهار برنامه 120 دقیقه ای خواهد بود که همزمان از چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران و فرهنگ پخش می شود. چهار سرفصل سیاست داخلی، سیاست خارجی، اقتصاد و فرهنگ در این چهار برنامه طی روزهای دهم الی 13 تیر ماه مورد بحث بین نمایندگان دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات خواهد بود.
وی افزود: این برنامه ها متناسب با موضوع، ماموریت و جامعه هدف شبکه ها تعریف می شود و مجریان چهار شبکه ایران، جوان، تهران و فرهنگ در هر بخش سوال های خود را از نمایندگان حاضر خواهند پرسید. مدت زمان طرح هر سوال یک دقیقه خواهد بود و نمایندگان حاضر در برنامه سه دقیقه زمان دارند تا پاسخ پرسش های مطرح شده را ارائه دهند.
اجرای این برنامه بر عهده حسین بهزادی فر به همراه مجریان چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران خواهد بود و با تهیه کنندگی حسین ماکنعلی به صورت زنده از چهار شبکه رادیویی یاد شده و همزمان رادیو انتخاب پخش می شود.
این برنامه از ساعت 15 الی 17 به صورت زنده از رادیو ایران روی موج اف ام 90 مگاهرتز، رادیو تهران روی موج اف ام 94 مگاهرتز، رادیو جوان روی موج اف ام 88 مگاهرتز و رادیو فرهنگ روی موج اف ام 106 مگاهرتز و رادیو انتخاب روی موج اف ام 95.5 مگاهرتز پخش می شود و مخاطبان برنامه های انتخاباتی می توانند به صورت همزمان از ایرانصدا به صورت تصویری این برنامه را ببینند.

admin-a

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید