صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : شروع صبح با «به زندگی سلام کن»

شروع صبح با «به زندگی سلام کن»

علاقه‌مندان به برنامه‌های صبحگاهی می‌توانند از شنبه تا پنجشنبه شنونده برنامه صبحگاهی «به زندگی سلام کن» رادیو سلامت باشند.

به گزارش رسیده، سولماز عطایی، تهیه‌کننده و سردبیر برنامه «به زندگی سلام کن» درباره این برنامه صبحگاهی توضیح داد: برنامه‌های صبحگاهی باید از ضرباهنگ مناسب و شاد برخوردار باشند و ما هم در برنامه «به زندگی سلام کن» سعی می‌کنیم به شنوندگان رادیو سلامت انرژی بدهیم. این برنامه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح به مدت یک ساعت و نیم به صورت زنده پخش می‌شود. 

وی با اشاره به محوریت «به زندگی سلام کن» که سلامت و اجتماعی است، ادامه داد: رضا شجاعی گوینده برنامه و سمیه قاسمی نویسنده برنامه هستند. برنامه شامل آیتم‌های متنوع است. پویان امینان بخش خبر برنامه را اجرا می‌کند. همچنین زهرا حاجی‌زاده بخش صفحه روز را به عهده دارد و دکتر حسین سامی هم در این بخش حضور دارند. بخش دیگری به نام دنیای خوراکی هم داریم که دکتر عبدالرضا نوروزی متخصص تغذیه نکاتی در حوزه تغذیه می‌گوید. همچنین بخش زنگ ورزش دکتر مهدی خوبی فیزیولوژیست هستند و حرکات اصلاحی را به شنوندگان آموزش می‌دهد.

این تهیه‌کننده با اشاره به آیتم شعار سال که مرجان قندی انجام می‌دهد، عنوان کرد: در این بخش شرکت‌های دانش بنیان معرفی می‌شوند. همچنین آیتم مناسبتی هم داریم که رضا شهابی‌نژاد به عهده دارد. یکی دیگر از آیتم‌های برنامه هواشناسی است. اجرای آیتم هشتگ را هم وحیده کمالی انجام می‌دهد. ما در برنامه «به زندگی سلام کن» به موضوع سواد رسانه‌ای هم می‌پردازیم. همچنین تلاش می‌کنیم ترانه‌های شاهد هم برای شنوندگان پخش کنیم که مورد توجه‌شان قرار بگیرد. در مجموع تلاش می‌کنیم هر روز به موضوعات متنوع در حوزه‌های سلامت و اجتماعی بپردازیم تا برنامه هم برای شنوندگان سرگرم کننده باشد و هم نکات کاربردی را به آنها آموزش بدهیم.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید