صفحه اصلی > سینما : «سلام آنا» آماده حضور در فستیوال‌های جهانی می‌شود

«سلام آنا» آماده حضور در فستیوال‌های جهانی می‌شود

فیلم کوتاه «سلام آنا» برای حضور در جشنواره های بین المللی آماده نمایش شده است.

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از روابط عمومی پروژه؛ فیلم کوتاه «سلام آنا» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین سلیمانی‌فرد با قرار گرفتن در روزهای پایانی مراحل فنی و همچنین ساخت موسیقی، بزودی آماده نمایش می‌شود.
این فیلم یک درام اجتماعی با موضوع مهاجرت و سرنوشت است که با نگاهی از جنس عکاسی و شنیدن درون انسان‌هایی تکرار نشدنی، داستان خود را روایت می‌کند.

«سلام آنا» که به نوعی تقدیم به پروفسور مریم میرازاخانی شده است، به‌زودی صداگذاری و آهنگسازی خود را به پایان رسانده و پخش جهانی آن برای حضور در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی آغاز خواهد شد.

بازیگران: نیلوفر کوخانی، سیما علیپور، ارغوان شعبانی، محمد طاها بهادر، نیما خورشیدی بازیگران «سلام آنا» هستند. محمدرضا علیمردانی نیز به عنوان راوی در این فیلم همکاری کرده است.

سلیمانی‌فرد که سابقه عکاسی، تدوین و فیلمبرداری در سینما را دارد، پیش از این با فیلم کوتاه «ما مثل هم» در جشنواره‌های مختلف حضور داشته است.

فهرست کامل عوامل فیلم عبارتند از: کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: محمدحسین سلیمانی‌فرد، مشاور تهیه: یاسر جعفری، مجری طرح: ایمان یزدی، طراح صداگذاری و میکس: محمود خرسند، مشاور پروژه و مدیر برنامه‌ریزی: نیما خورشیدی، آهنگساز: حمیدرضا صدری، مدیر هنری و دستیار اول کارگردان: نازنین امینی، اصلاح رنگ و نور: نیکی کوخانی، مدیر تولید: مهدی عبدی‌فرد، عکاس: نیلوفر رضایی نظری، طراح صحنه و لباس: مهدی سلیمانی‌فرد، طراح گریم: مهرناز محوی و مدیر تدارکات: مسعود خانی.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید