صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : رادیو انتخاب با شعار صدای مردم شروع به کار می‌کند

رادیو انتخاب با شعار صدای مردم شروع به کار می‌کند

رادیو انتخاب، با شعار صدای مردم از ساعت ۹ صبح امروز  خرداد ۵ تا ۹ تیر ماه، بازوی رسانه‌ای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی خواهد بود.

به گزارش رسیده، شهادت حزن‌انگیز آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فقید ایران و هیأت همراه، سراسر ایران عزیز را عزادار نمود و ملت ایران نیز در پاسخ به مجاهدت‌های آن شهید بزرگوار، قدردانی خود را با حضور پرشور در مراشم تشییع آن‌ها نشان داده‌اند، تا همان‌گونه که مقام معظم رهبری تأکید فرموده‌اند، این رخداد تلخ موجد «خلل در اداره کشور» نخواهد شد چرا که در بستر ثبات سیاسی و قانون اساسی قدرتمند و آینده‌نگر و مطابق با اصل 131 آن،  ظرف 50 روز، بایستی رئیس جمهور جدید انتخاب و خلاء موجود در کشور برطرف شود که بر همین اساس 8 تیرماه 1403 به عنوان روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و ثبت‌نام نامزدها در روزهای دهم تا چهاردهم خرداد ماه، انجام خواهد شد. 

معاونت صدای رسانه ملی، به منظور بالا بردن آگاهی عموم جامعه و ایجاد یک صدایی در ملت ایران برای انتخاب فرد اصلح، همچون سنوات گذشته «رادیو انتخاب – با شعار صدای مردم» را در بازه زمانی ۵ خرداد تا ۹ تیر ماه روی موج ۹۵.۵ مگاهرتز فعال خواهد نمود.

امید آن است این رادیوی سراسری بتواند با اگاهی‌بخشی اجتماعی نسبت به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، اطلاع‌رسانی و تحلیل کارشناسی انتخابات، تبیین شاخص‌های انتخاب اصلح و همراهی با نهادهای اجرایی و نظارتی در انتخابات، موجد افزایش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی شود.

تبیین جایگاه و اهمیت انتخابات و رأی مردم در جمهوری اسلامی، تشریح نقش رئیس جمهور در اداره کشور، مطالبه اجرای قوانین مربوط به انتخابات، انتخابات پرشور و افزایش مشارکت مردم، تسهیل انتخاب اصلح  با رعایت بی‌طرفی و مواردی دیگر از جمله مهمترین محورهای برنامه‌سازی در این شبکه رادیویی ۲۴ ساعته خواهد بود.

مدیر رادیو گفت وگو رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیریت رادیو انتخاب را بر عهده دارد و این رادیو بصورت 24 ساعته و با حضور مردم، مسئولان و کارشناسان در حوزه‌های مختلف مرتبط با انتخابات برنامه‌سازی و تا پایان برگزاری انتخابات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سامانه 30000955 و تلفن 226541922 جهت دریافت پیام‌های مخاطبان و برقراری هر گونه ارتباط با این شبکه رادیویی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد. رادیو انتخاب از موج FM ردیف 95.5 مگاهرتز به پخش می‌شود و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی ایران صدا روی تلفن همراه خود و همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو انتخاب شنونده این رادیو باشند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید