صفحه اصلی > سینما : در مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم مطرح شد/ «زندگی و زندگی» در دمای ۵۰ درجه ساخته شد

در مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم مطرح شد/ «زندگی و زندگی» در دمای ۵۰ درجه ساخته شد

سلام
مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی و زندگی» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی قوی‌تن شب گذشته (سه‌شنبه ۲۴ بهمن) با حضور سازندگان اثر و استقبال خوب هنرمندان و اهالی رسانه توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزاری شد.
به گزارش رسیده ، در ابتدای این مراسم، علی زادمهر مدیر روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه از کارگردان و عوامل این فیلم دعوت کرد تا روی سن بیایند.
علی قوی‌تن کارگردان فیلم «زندگی و زندگی» با تشکر از مخاطبان و گروه هنر و تجربه که شرایط اکران این فیلم را فراهم کردند، گفت: من از همه عوامل این فیلم تشکر می‌کنم. ساخت این فیلم بیش از دو سال طول کشید و ممنونم از همکارانم و عوامل فیلم که در این دو سال همراه من بودند. خوشبختانه بعد از آماده شدن، فیلم در جشنواره‌های مختلف خارجی به نمایش درآمد و جوایز مختلفی نیز به دست آورد، از جمله خانم مقدم‌منش برنده جایزه بهترین بازیگر شدند و همین‌طور مهربان درویش‌زاده نیز دیپلم بهترین بازیگر را کسب کردند. در واقع نتیجه زحمات گروه سازنده این شد که برنده پنج جایزه از جشنواره‌های بین‌المللی کشورهای مختلف دنیا بشویم. بعد از دو سال نمایش در کشورهای دیگر تصمیم گرفتیم فیلم را در ایران نیز اکران کنیم تا علاقه‌مندان به فیلم‌های خاص هم در کشور خودمان فیلم سینمایی «زندگی و زندگی» را ببینند.


هدا مقدم‌منش بازیگر اصلی فیلم با تشکر از همه تماشاگران گفت: همان‌طوری که در فیلم مشاهده خواهید کرد این فیلم در شرایط سختی ساخته شده است. فیلمبرداری در سه ماه تابستان انجام شد و ما در این مدت در کویرهای مختلف مشغول فیلمبرداری بودیم و گاهی دما در زمان فیلمبرداری حتی به بالای ۵۰ درجه می‌رسید، اما خوشبختانه امروز نتیجه فیلم قابل قبول است.
مهربان درویش‌زاده بازیگر کودک فیلم نیز گفت: خیلی خوشحالم که این‌جا همه شما را می‌بینم. هر چند حضور در این فیلم کمی سخت بود ولی خیلی خوشحالم که در این فیلم حضور پیدا کردم و از آقای قوی‌تن سپاسگزارم.
در ادامه بهروز شهامت که طراحی و ترکیب صدای این فیلم را بر عهده داشت، گفت: خوشبختانه صدابرداری این فیلم خوب انجام شده و با توجه به تجربه خوب آقای قوی‌تن، متریال خوبی در اختیار ما قرار گرفت. سعی کردیم در فیلم یک آرامش صوتی ایجاد کنیم و دیالوگ‌ها به خوبی شنیده شود و امیدوارم محصول نهایی قابل قبول باشد.
«زندگی و زندگی» از امروز (۲۵ بهمن ماه) در سینماهای هنر و تجربه به نمایش درمی‌آید.
هدا مقدم‌منش، مهربان درویش‌زاده، فرشته همیار، یوسف احمدی، حنانه جعفری، هادی هاشمی، ضحی چراغی، صدرا خرم‌آبادی، آرمین کربلایی و عباس درویش‌زاده بازیگران اصلی «زندگی و زندگی» هستند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید