صفحه اصلی > سینما و فرهنگی و هنری و فیلم و هنرمندان و ویدئو : در آستانه آغاز اکران/ تیزر فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» با صدای هوتن شکیبا منتشر شد

در آستانه آغاز اکران/ تیزر فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» با صدای هوتن شکیبا منتشر شد

در آستانه اکران بسته فيلم‌هاى كوتاه «سیمرغ» در سینماهای «هنر و تجربه»، تیزر چهار فیلم کوتاه دارنده سیمرغ با صدای هوتن شکیبا منتشر شد.

به گزارش رسیده، تیزر فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» در آستانه آغاز اکران در سینماهای منتخب «هنر و تجربه» با صدای هوتن شکیبا منتشر شد. این تیزر را امین قربان‌زاده ساخته است.

«سیمرغ» متفاوت‌ترین و ویژه‌ترین بسته فیلم کوتاهی است که در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شده است؛ چهار فیلم کوتاه که طی چندین سال اخیر جایزه «سیمرغ فجر» را به خود اختصاص داده‌اند، به همراه ویدئوهای پشت صحنه فیلم‌ها در این بسته تماشایی شده است و روی قاب نقره‌ای سینما می‌رود.

آیین افتتاحیه مجموعه فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» با حضور عوامل، بازیگران فیلم‌های کوتاه این مجموعه و جمعی از هنرمندان سینما روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

اکران‌های این بسته فیلم کوتاه به ابوالفضل جلیلی کارگردان و نویسنده سینما تقدیم شده است.

بسته فیلم کوتاه «سیمرغ» شامل فیلم‌های «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی، «شریف» به کارگردانی محمد علیزاده فرد، «دآبر» به کارگردانی سعید نجاتی و فیلم کوتاه «برنو» به کارگردانی محمد ثریا است. فیلم کوتاه «دآبر» در سی و هشتمین دوره، فیلم کوتاه «ارفاق» در چهلمین دوره، فیلم کوتاه «برنو» در چهل و یکمین دوره و فیلم کوتاه «شریف» در چهل و دومین دوره جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بخش کوتاه را از آن خود کرده‌اند.

در مجموعه فیلم‌های کوتاه «سیمرغ»، بازیگرانی چون هوتن شکیبا، سیاوش چراغی‌پور، مجید پتکی، مهری آل‌آقا، اصغر پیران، حسن عسگری، فرن حسنی‌نیا و… نیز حضور دارند.

پس از آیین افتتاحیه مجموعه فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» در روز شنبه ۱۹ خرداد ماه، اکران این بسته در سینماهای «هنر و تجربه» آغاز می‌شود.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید