صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : داور بخش اصلی سومین دوره جشنواره پژواک رادیو مطرح کرد: جشنواره پژواک منجر به رشد تقویت مستندسازی در رادیو شده است

داور بخش اصلی سومین دوره جشنواره پژواک رادیو مطرح کرد: جشنواره پژواک منجر به رشد تقویت مستندسازی در رادیو شده است

مهدی زریباف در ارزیابی آثار رسیده به این دوره از جشنواره پژواک رادیو اعلام کرد که امسال نسبت به دوره های گذشته، کیفیت آثار ارسالی چند سطح بالاتر رفته است.

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره رادیویی پژواک، مهدی زریباف داور بخش اصلی جشنواره پژواک با اعلام این خبر گفت: امسال نسبت به دوره های گذشته، کیفیت آثار ارسالی دو سطح بالاتر رفته است. به طوری که من نمرات بالاتری به برخی از مستندها داده ام.
زریباف ادامه داد: چون تعداد آثار ارسالی بسیار زیاد بود و وقت داوری ها کم، طی دو هفته با سختی و شبانه روزی آثار داوری شد. برخی از آثاری را که احساس می کردم، مستندهای خوبی بودند را دو بار شنیدم.
وی تصریح کرد: من شاهد رشد مستندسازی در رادیو هستم. جشنواره پژواک در تقویت تولید آثار مستند، افزایش و دانش مستندسازی گام های موثری را برداشته است.
داور بخش اصلی پیشنهاد داد که فضایی برای دیده شدن مستندهای رادیویی در جدول پخش شبکه ها فراهم شود تا به صورت مرتب و منظم از مستندهای ارسال شود به جشنواره، پخش شود.
زریباف عنوان کرد: بهتر است پخش بهترین مستندها را در جدول پخش داشته باشیم، زیرا بسیاری از مستندها جذاب است و شنیدن آن از آنتن رادیو توصیه می شود. ضمن این که مستندسازان رادیویی در همه بخش ها حضور و مشارکت فعال و خوبی داشتند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید