صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : «جان نرگس»؛ ویژه برنامه اعیاد شعبانیه رادیو سلامت

«جان نرگس»؛ ویژه برنامه اعیاد شعبانیه رادیو سلامت

شبکه رادیویی سلامت به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان ویژه برنامه «جان نرگس» را در فضایی شاد روانه آنتن می کند.
به گزارش رسیده، سارا شریفی، تهیه کننده برنامه «جان نرگس» در این باره توضیح می دهد: هر یک از برنامه سازان ویژه نیمه شعبان برنامه ای تدارک دیدند، ما هم برنامه «جان نرگس» را روانه آنتن می کنیم که یک برنامه ترکیبی شاد خواهد بود. ما در این برنامه موضوع انتظار را مورد بررسی قرار می دهیم و به ابعاد این موضوع در قالب آیتم های متنوعی که در نظر گرفتیم، می پردازیم.
وی ادامه می دهد: در بخش آخرین منجی به زندگی امام زمان(عج) می پردازیم و در آیتم برای وطنم موضوع سربازان گمنام امام زمان (عج) را بررسی خواهیم کرد. شنوندگان می توانند گزارشی از جمکران و حال و هوای این روزها را در آن جا در قالب آیتم شهر دل ها بشنوند. اقداماتی خیرخواهانه مردم در این مسیر و تاثیرات آن در زندگی را در آیتم برای تو بررسی می کنیم. همچنین آیتم در باب زیارت اختصاص به بررسی زیارت آل یاسین و دعای فرج دارد.
این تهیه کننده با اشاره به پخش گزارش از بیمارستان بقیه الله در برنامه بیان می کند: ما در قالب این گزارش به بچه هایی که به دنیا می آیند و… می پردازیم. همچنین یکی دیگر از بخش های برنامه سخن بی پرده با مولا است. در مجموع در قالب این برنامه تعاملی با مخاطبان سعی می کنیم فضایی را شکل بدهیم که هم برنامه برای مخاطبان جنبه کاربردی داشته باشد و هم این که شاد باشد. این برنامه نیمه شعبان ساعت 10 و 30 دقیقه به مدت دو ساعت روی آنتن رادیو سلامت می رود. حامدرضا مهتدی و لیلا رحیمیانی مجری کارشناسان برنامه هستند.
شریفی در پایان می افزاید: پرداخت به عقاید و باورهای دینی، احکام و مناسک و شعائر دینی، تعلیم و تربیت، هویت ملی و همگرایی و… از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه به آن می پردازیم.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید