صفحه اصلی > ادبیات و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری و هنرمندان : تهیه‌کننده برنامه خبر داد: معرفی کتاب‌های پرتیراژ و پرفروش در «کافه رادیو» رادیو جوان

تهیه‌کننده برنامه خبر داد: معرفی کتاب‌های پرتیراژ و پرفروش در «کافه رادیو» رادیو جوان

برنامه «کافه رادیو» از رادیو جوان با استقرار در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب، علاوه بر توجه به نویسندگان کتاب اولی، کتاب‌های پرفروش و پرتیراژ را به مخاطبان معرفی می‌کند.

به گزارش رسیده، سیروس رجبی، تهیه‌کننده برنامه «کافه رادیو» از سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با اعلام پخش تصویری این برنامه از ایران صدا تأکید می‌کند: از سال 85 تهیه‌کننده رادیو جوان هستم و تهیه‌کنندگی برنامه «کافه رادیو» را به مدت 8 تا 9 سال بر عهده دارم. برنامه «کافه رادیو» در سی و پنجمین دوره از نمایشگاه بین‌الملی کتاب از ساعت 15 تا 16 به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود. علاوه بر این، برنامه به صورت زنده و تصویری از اپلیکیشن ایرانصدا تقدیم مخاطبان خواهد شد.

وی می‌افزاید: این برنامه بخش‌های مختلفی همچون معرفی نویسندگان جوان، گفت‌وگو با آن‌ها و معرفی کتاب‌هایشان دارد. همچنین یک میز «کتاب گرد» تعبیه شده که گزارشگر برنامه به غرفه‌ها سر می‌زند و کتاب‌هایی را که در پیشخوان پرفروش‌تر است را به مخاطبان معرفی می‌کند. 

سیدعلی جلالی «کتاب‌های پرتیراژ» را معرفی می‌کند. خانم عبدالرحیم، گزارش از نمایشگاه را به عهده دارد و با مراجعانی که برای خرید به نمایشگاه آمده‌اند، صحبت می‌کند. موضوع کلی برنامه درباره کتاب است‌. عمده تمرکز ما انعکاس حضور مردم در نمایشگاه و فرهنگ مطالعه است.

وی ادامه می‌دهد: توجه بیشتر ما بر جوانان و کتاب اولی‌هاست. ما با نویسندگان جوان و کتاب های گفت‌وگو خواهیم داشت، حتی برخی نویسندگان کتاب‌هایشان را به ما اهدا می‌کنند که در طول سال این کتاب‌ها در بخش‌ها و میزهای مختلف خوانده شود.  

به گفته تهیه‌کننده کافه رادیو، تهیه برنامه‌های میدانی تعامل بیشتری با مخاطبان برقرار می‌شود.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید