صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : تهیه‌کننده برنامه «آقای رئیس جمهور» مطرح کرد: بیان ویژگی‌های شخصیتی رییس جمهور از زبان مردم

تهیه‌کننده برنامه «آقای رئیس جمهور» مطرح کرد: بیان ویژگی‌های شخصیتی رییس جمهور از زبان مردم

سیدهادی موسوی‌نژاد، تهیه‌کننده برنامه انتخاباتی تاکید کرد برنامه «آقای رئیس جمهور» با هدف حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای از ۱۵ خرداد به مدت یک ساعت از شبکه رادیویی فرهنگ  پخش می‌شود. تکرار برنامه نیز فردای آن روز از ساعت ۱۷ تا ۱۸ خواهد بود.

به گزارش رسیده، سیدهادی موسوی‌نژاد تهیه‌کننده این ویژه برنامه تصریح کرد: این برنامه شامل سه بخش با دانشجویان، پیام‌ها و دیدگاه‌های این قشر تحصیل‌کرده و نخبه جوان جامعه در حوزه ریاست جمهوری آینده، به خصوص در چالش‌های فرهنگی است. دانشجویان درباره این مبحث صحبت و مطالبات فرهنگی خود را پیگیری خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در بخش دیگری مطالبات عمومی مردم در قالب پخش گزارش‌های مردمی، پیگیری خواهد شد. مردم نظرات خود را در خصوص ریاست جمهوری بیان می‌کنند. علاوه بر آن در بخش دیگری با متخصصان فرهنگی و کارشناسان فرهنگی و دست‌اندرکاران در حوزه سیاست‌های فرهنگی گفت‌وگو می‌شود.

این تهیه‌کننده برنامه‌های انتخاباتی ریاست جمهوری ادامه داد: در بخش ویژه‌ای به نام «رئیسی مثل ابراهیم» به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیت آیت‌الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید می‌پردازیم. سعی می‌کنیم از این منظر به مردم بگوییم که به شخصی مثل رئیس جمهور رأی بدهند که حائز ویژگی‌هایی همچون ولایت‌پذیری، خستگی‌ناپذیری  و اخلاص و… داشته باشند.

برنامه «آقای رئیس جمهور» با اجرای کارشناسی محسن شریف‌زاده، گویندگی سکینه ارجمندی از گروه کتاب و جامعه شبکه رادیویی فرهنگ پخش می‌شود.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید