صفحه اصلی > اجتماعی و رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : بررسی خلیج فارس از نگاه نوجوانان روی موج سلامت

بررسی خلیج فارس از نگاه نوجوانان روی موج سلامت

رادیو سلامت روز دوشنبه به مناسبت روز ملی خلیج فارس در برنامه «مثبت ۱۲»  که ویژه نوجوانان تهیه و پخش می‌شود به این قشر از جامعه یاد بدهد که چطور حافظ جغرافیای کشور باشد.

به گزارش رسیده، برنامه «مثبت ۱۲» روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه موضوع آگاهی بخشی نوجوانان از ملیت، جغرافیا و تمدن کشور اختصاص دارد. این برنامه به مناسبت روز ملی خلیج فارس این موضوع را دستمایه قرار داده تا به نوجوانان آموزش بدهد که چگونه حافظ کشور به لحاظ جغرافیا، تمدن و… باشند. 

این برنامه با حضور سایناز مودت، روانشناس تخصصی كودك و نوجوان پخش می‌شود. برنامه «مثبت ۱۲» مجری ندارد و به این صورت است كه سه نوجوان در برنامه حضور دارند و آن‌ها پیامك‌هایی كه نوجوانان به برنامه ارسال می‌كنند را بازخوانی می‌كنند.

پرند مالكی، یاسمین و حسن دولابی سه نوجوانی هستند كه سوالات نوجوانان را بازخوانی می‌كند. این برنامه به تهیه‌كنندگی فاطمه بی‌تقصیر ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می‌شود.

برنامه «مثبت ۱۲» به سوالات نوجوانانی پاسخ می‌دهد كه دوست دارند پدر و مادرشان بیشتر درك‌شان كنند. برنامه «مثبت ۱۲»روی سخن‌اش با والدین است و درباره ارتباط موثر با فرزندشان راهكارهای ساده را در اختیار می‌گذارد.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

دیدگاهتان را بنویسید