صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و سریال و فرهنگی و هنری و نمایش خانگی : با حکم سعید مقیسه/ علی‌اکبر محمودی مهریزی معاون پایش و نظارت محتوای ساترا شد

با حکم سعید مقیسه/ علی‌اکبر محمودی مهریزی معاون پایش و نظارت محتوای ساترا شد

علی‌اکبر محمودی‌مهریزی با حکم رئیس ساترا، معاون پایش و نظارت محتوای ساترا شد.

به گزارش رسیده، مراسم تکریم و معارفه معاون پایش و نظارت محتوای ساترا امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه با حضور رئیس و مدیران این سازمان برگزار شد.

رئیس ساترا در این مراسم علی‌اکبر محمودی‌مهریزی را که پیش از این مدیرکل صوت و تصویر تعاملی معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما بود، به‌‌عنوان معاون جدید پایش و نظارت محتوای ساترا معرفی کرد.

همچنین در ادامه این مراسم مقیسه ضمن تشکر از اقدامات محمد حسام‌پور معاون اسبق پایش و نظارت محتوای ساترا و ناصر کریمان سرپرست این معاونت در احکامی جداگانه حسام‌پور را به‌ سمت مشاور و عضو حقیقی شورای صدور مجوز تولید و کریمان را به سمت مشاور رئیس ساترا، عضو حقیقی شورای صدور مجوز انتشار و دبیر جشنواره‌های محتوایی ساترا منصوب کرد.

محمودی‌مهریزی پیش از این به‌ عنوان قائم‌مقام شبکه نمایش سیما، مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما، مدیر گروه کودک و نوجوان مرکز پویانمایی صبا و مدیر تولید شبکه جهانی سحر فعالیت داشته است.

معاونت پایش و نظارت ساترا با هدف اجرای سیاست‌های محتوایی صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی، رصد، پایش و نظارت بر عملکرد محتوایی ارائه‌دهندگان خدمات صوت و تصویر فراگیر، نظارت بر رده‌بندی سنی آثار شبکه نمایش خانگی و صدور پروانه انتشار محتوا به‌ منظور ایجاد اطمینان از دسترسی کاربران به محتوای سالم و پاک فعالیت می‌کند.

admin-a

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید