صفحه اصلی > سینما : بازیگر متهم به قتل اعلام بی گناهی کرد

بازیگر متهم به قتل اعلام بی گناهی کرد

«الک بالدوی» به دلیل اتهام قتل غیرعمد در تیراندازی به «هالینا هاچینز» در اکتبر ۲۰۲۱، اعلام بی گناهی کرد.

این بازیگر در اوایل ماه جاری بار دیگر در پرونده شلیک به «هالینا هاچینز» فیلمبردار فیلم «زنگار» در سال ۲۰۲۱ به قتل غیرعمد متهم شد، این در حالی است که حدود یک سال پیش دادستان اتهامات مشابهی را علیه او لغو کرد.

دادستان ها اوایل این ماه پرونده را به هیأت منصفه در سانتافه بردند و مدعی شدند که بالدوین یا به دلیل سهل انگاری یا بی توجهی کامل یا بی تفاوتی به ایمنی باعث مرگ «هاچینز» شده است.

هالینا هاچینز فیلمبردار فیلم «زنگار» در حین فیلمبرداری صحنه‌ای با بازی الک بالدوین در مزرعه‌ای در نزدیکی سانتافه در اکتبر ۲۰۲۱، با شلیک مستقیم این بازیگر جان باخت، این در حالی است که الک بالدوین معتقد است که ماشه را نکشیده است.

در صورتی که الک بالدوین در مورد قتل غیر عمد هالینا هاچینز مجرم شناخته شود، با ۱۸ ماه زندان مواجه خواهد شد.

بنابر اعلام ورایتی، لوک نیکاس و الکس اسپیرو وکلای این بازیگر در بیانیه‌ای اعلام کردند که مشتاقانه منتظر برگزاری دادگاه این پرونده هستند.

اگرچه الک بالدوین مکررا کشیدن ماشه را انکار می‌کند، اما با توجه به آزمایش‌ها، یافته‌ها و مشاهدات گزارش‌شده، ماشه باید به اندازه کافی کشیده یا فشار داده می‌شود تا شلیک انجام شود.

همچنین «کری موریسی» و «جیسون لوئیس» دو داستان ویژه در ماه اکتبر گفتند که قصد دارند پرونده را ظرف دو ماه به هیئت منصفه ببرند و اظهار داشتند که حقایقی آشکار شده است که به مقصر بودن بالدوین اشاره می کند.

هانا گوتیرز رید مسئول بخش مهمات فیلم سینمایی «زنگار» نیز قرار است در ۲۱ فوریه به اتهام قتل غیرعمد و دستکاری شواهد محاکمه شود. گفته می‌شود او به اشتباه یک گلوله واقعی را در اسلحه بالدوین قرار داده که قرار بود فقط حاوی گلوله مشقی باشد. هنوز مشخص نیست که چگونه جای گلوله‌های مشقی و واقعی عوض شده‌اند.

ادامه فیلمبرداری فیلم «زنگار» تکمیل شده و این فیلم در انتظار پخش و اکران است.

منبع: ایسنا

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید