صفحه اصلی > سینما و فرهنگی و هنری و هنرمندان : اهدای جایزه بهترین فیلم جشنواره «رمبو»ی فرانسه به «شهرک»

اهدای جایزه بهترین فیلم جشنواره «رمبو»ی فرانسه به «شهرک»

جایزه بهترین فیلم جشنواره «رمبو »ی فرانسه به «شهرک» اهدا شد.

به گزارش «وقت سینما»، فیلم «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی در جدیدترین حضور جهانی، در بخش مسابقه جشنواره «رمبو»ی فرانسه اکران شد و جایزه بهترین فیلم را از این فستیوال دریافت کرد.

ششمین دوره این فستیوال در حالی در کشور فرانسه برگزار شد که فیلم‌هایی از کشورهای ایران، فرانسه، فلسطین، آرژانتین و… در این فستیوال حضور داشتند.

نام جشنواره «رمبو» ادای دینی به آرتور رمبو شاعر نوگرا و مطرح فرانسوی است.

فیلم سینمایی «شهرک» پیش از این در جشنواره‌های بین‌المللی «تریپولی» لبنان، «ویتره» فرانسه و «زاگورا» در مراکش و «کازابلانکا» مراکش حضور پیدا کرده و توانسته بود چند جایزه اصلی این جشنواره‌ها را از آن خود کند.

پخش بین‌الملل فیلم سینمایی «شهرک» به عهده کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب است.

در فیلم سینمایی «شهرک» ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاویدنیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«شهرک» فضایی متفاوت، عاشقانه، رازآلود و معمایی را مدنظر قرار داده و داستان نوید فلاحتی، جوان علاقه‌مند به بازیگری را روایت می‌کند که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید