صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : اعلام ویژه برنامه‌های رادیو برای رئیس جمهور شهید

اعلام ویژه برنامه‌های رادیو برای رئیس جمهور شهید

شبکه‌های رادیویی از روز گذشته لحظه به لحظه اخبار مربوط به رئیس جمهور شهید کشورمان را به سمع مخاطبان می‌رسانند.

به گزارش رسیده، در گزارش ذیل جزئیات برنامه‌های رادیویی با مضمون خادم الرضا(ع) شهید خدمت اعلام می‌شوند.

رادیو ایران؛ روایت ویژگی‌های اخلاقی شهید خدمت

برنامه «بحث روز» به تهیه کنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی شبکه رادیویی ایران به ابعاد فردی و اجتماعی شهدای خدمت آیت‌الله دکتر رئیسی و هیأت همراهشان می‌پردازد و این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد. این برنامه با حضور دکتر روح‌الله ملکی تحلیل‌گر مسائل سیاسی و بین‌الملل و دکتر محمدرضا فرقانی کارشناس ارشد وزارت امور خارجه به ابعاد فردی و اجتماعی شهدای خدمت آیت‌الله دکتر رئیسی و هیأت همراهشان می‌پردازد. این برنامه از امروز تا جمعه هر روز ساعت 12 و 40 دقیقه از رادیو ایران پخش می‌شود. برنامه «خانه و خانواده» این شبکه رادیویی هم پیرامون شهید جمهور روی آنتن این شبکه می‌رود.

رادیو جوان؛ شهید جمهور

شبکه رادیویی جوان از ساعات شروع خبر سانحه در حال اطلاع‌رسانی به مخاطبان و ارتباط با خبرنگاران محل وقوع حادثه و مسئولان کشوری و لشکری است. از صبح امروز، این شبکه رادیویی با گروه برنامه صبحگاهی «جوان ایرانی سلام» به صورت ویژه و زنده تا ساعت ۱۱ به پخش اخبار مربوط به شهادت رئیس جمهور خادم الرضا(ع) شهید خدمت پرداخته و بخش‌های مختلفی را آماده و ارائه می‌کند. همچنین در ادامه گروه‌های مختلف دیگر برنامه‌ساز رادیو جوان به صورت ویژه به شهادت رئیس جمهور محترم آیت‌الله رئیسی خواهند پرداخت.

رادیو فرهنگ؛ «برای ابراهیم»

رادیو فرهنگ به مناسبت شهادت رئیس جمهور مجاهد و همراهان انقلابی ایشان ویژه برنامه «برای ابراهیم» را روانه آنتن می‌کند. این برنامه به تهیه‌کنندگی مریم مقدسی ‌و سیدهادی موسوی‌نژاد و اجرای کارشناسی حمید ولیان پخش می‌شود. پخش پیام‌های مردمی، گفت‌وگو با مسئولان، گذری بر زندگی شهدای خدمت این‌ سانحه از جمله بخش‌های این برنامه است.

رادیو تهران؛ ارتباط با مسئولان کشوری

از همان ساعات ابتدایی خبر سانحه رادیو تهران بدون وقفه در حال اطلاع‌رسانی به مخاطبان و ارتباط با مسئولان کشوری لشکری است. ویژه برنامه این شبکه با نام شهید جمهور روی آنتن می‌رود. حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با ویژه برنامه «شهید جمهور» اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی را از سن هفت سالگی می‌شناسم و از نزدیك با ایشان ارتباط داشتم؛ شهادت می‌دهم ایشان شخصیتی مومن، سالم، انقلابی، متواضع و بسیار مردمی بودند.

رادیو سلامت؛ خادم‌الرضا

ویژه برنامه «خادم الرضا» شهید خدمت به صورت ام سی از شبکه رادیویی سلامت پخش می‌شود. این برنامه ضمن گفت و گو با کارشناسان پیرامون ویژگی‌های شهید جمهور در قالب آیتم‌های مختلف صحبت‌های رئیس جمهور خادم‌الرضا(ع) شهید خدمت را به سمع شنوندگان می‌رساند. همچنین در بخش‌هایی از این برنامه اقدامات ایشان در دوران کاری‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد. صحبت‌های مردمی از دیگر بخش‌های این برنامه است. همچنین برنامه «خادم‌الرضا» لحظه به لحظه بیانیه مسئولان کشور را به سمع شنوندگان می‌رساند.

رادیو اقتصاد؛ گفت و گو با کارشناسان

رادیو اقتصاد از طریق ارتباطات تلفنی با مسولان در برنامه‌های زنده، اطلاع‌رسانی رسمی انجام داده است. در برنامه زنده «روزیِ نو» پوشش خبری و گفت‌وگوی کارشناسی صورت گرفت. دکتر جعفر قادری نایب رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی، دکتر خیرالله پروین عضو حقوقدان شورای نگهبان، سیدمرتصی بختیاری رئیس کمیته امداد امام، دکتر جعفر قنادباشی کارشناس مسائل سیاسی و امیر شایان مهر خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در این برنامه حضور داشتند و گفت و گو کردند. برنامه‌های این شبکه از ساعت ۱۰ با عنوان شهید خدمت به صورت ام سی ادامه دارد.

رادیو معارف؛ انعکاس رشادت‌های شهید جمهور

شبکه رادیویی معارف برنامه «خادم‌الرضا» را از صبح امروز روانه آنتن کرده است. در این برنامه خدمات، رشادت‌ها و روحیه جهادی شهید جمهور گفته می‌شود. گزارش مردمی از سطح شهر، انعکاس نظرات، احساس، ابراز همدردی و تسلیت مردم بخش‌های این برنامه را شکل می‌دهد. در این برنامه به تهیه‌کنندگی روح‌الله اسماعیلی، گویندگی سیدمحمد رکنی و سیدسعید حسینی با اعضای مدرسان حوزه علمیه قم و مسئولان دولتی گفت و گو می‌شود.

رادیو قرآن؛ همراه با تسنیم

شبکه رادیویی قرآن از روز گذشته تا به امروز لحظه به لحظه همراه شنوندگان است. برنامه زنده «تسنیم» به صورت ام سی از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود. این برنامه به صورت ویژه به بیان ویژگی شهید جمهور می‌پردازد.

رادیو نمایش؛ «خادم‌الرضا»

به مناسبت شهادت سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و هیأت همراه ایشان، ویژه برنامه «خادم الرضا» از رادیو نمایش پخش می‌شود. این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی محسن جواهری، گویندگی حمید یزدانی ابیانه، مهرناز شعبانی و با حضور کارشناسان سیاسی از شبکه نمایش پخش می‌شود.

رادیو صبا؛ تواضع شهید جمهور

فضای شبکه رادیویی صبا از شب گذشته تغییر کرد و گزارشگران برنامه مرتب با حرم امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) ارتباط برقرار کردند. از زمان اعلام خبر شهادت شهید جمهور برنامه‌ها مناسبتی شده‌اند و با مسئولان کشور نیز ارتباط برقرار شده است. برنامه «صبح صبا» در قالب گفت و گو با کارشناسان به بیان ویژگی‌های اخلاقی خادم‌الرضا(ع) شهید خدمت و هیأت همراه ایشان پرداختند. سیداحمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور در گفت و گو با این برنامه ضمن تسلیت برای شهادت رئیس جمهور شهید گفت: علیرغم تمام مشکلات آقای رئیسی همیشه برای مردم امیدبخش بودند و مردمی بودن مهم‌ترین ویژگی‌های ایشان بود. ایشان در برابر مردم تواضع داشتند و فکر توان مردمی را نسبت به دیگران حتی مسئولان ارجع می‌دانست و مردم اولویت ایشان بود.

رادیو ورزش؛ پناه پهلوانان

شبکه رادیویی ورزش از روز گذشته در تمام برنامه‌ها و در فضای مجازی به صورت لحظه‌ای درباره شهید خدمت اطلاع‌رسانی کرد و همچنان ادامه دارد. ویژه برنامه «پناه پهلوانان» از این شبکه روی آنتن می‌رود. این برنامه با دعوت از خادمان حرم درباره شهید جمهور گفت و گو می‌کند.

رادیو پیام؛ لحظه به لحظه با مردم

فضای رادیوهای پیام و آوا از روز گذشته لحظه به لحظه همراه با مردم بوده و درباره شهید جمهور اطلاع‌رسانی کرده‌اند. ارتباط با مسئولان و صحبت درباره ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری خادم الرضا(ع) شهید خدمت از دیگر برنامه‌های این دو رادیو است.

ایرانصدا؛ شهید خدمت

شبکه ایرانصدا نیز از روز گذشته در فضای مجازی، محتوا پیرامون شهید جمهور برای دسترسی به مخاطبان بارگذاری کرده است.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید