صفحه اصلی > سینما و فرهنگی و هنری و هنرمندان : اعلام جزئیات فیلم «منصور» از زبان منصور بهرامی تنیسور سرشناس ایرانی

اعلام جزئیات فیلم «منصور» از زبان منصور بهرامی تنیسور سرشناس ایرانی

منصور بهرامی تنیسور سرشناس و حرفه‌ای ایرانی گفت: امیر جدیدی بازیگر بی‌نظیری است و جزو تنیس‌بازان خوب است.

به گزارش «وقت سینما»، منصور بهرامی تنیس‌باز سرشناس ایرانی در گفت‌وگوی اختصاصی با منصور جهانی خبرنگار مستقل و بین‌المللی سینما درباره تولید فیلم «منصور» گفت: حق و حقوق این فیلم توسط «فرانس تلویزیون» France TV خریده شده است و می‌خواهند آن را تولید کنند. در روزهای برپایی بازار هفتاد و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «کن» فرانسه هم به خریداران بین‌المللی معرفی شد و همچنین اخبار آن در رسانه‌ها بازتاب داشت. فیلمنامه آن توسط «داون مک دانیل» Dawn McDaniel با همکاری «فیلیپ دی لیون» Philippe de Lyon نوشته شده است و اگر همه چیز به خوبی پیش برود؛ توسط «رومالد بارونژه» Romuald Boulanger کارگردانی خواهد شد.

وی همچننین گفت: «رومالد بارونژه» فیلم سینمایی «روی خط» On the Line با بازی «مل گیبسون» کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگر سرشناس سینمای جهان را در سال 2022 کارگردانی کرد و فیلمساز توانمندی است.

این تنیس‌باز حرفه‌ای درباره بازی امیر جدیدی در «منصور» گفت: هنوز از نزدیک با امیر جدیدی آشنا نشده‌ام ولی می‌دانم که در ایران، جزو تنیس‌بازان خوب و هنرپیشه بی‌نظیری است و از طریق این گفت‌وگو به او بگویید که خیلی مخلصم.

بهرامی در پایان این گفت‌وگو تأکید کرد: به مردم ایران می‌گویم که قلبم همیشه با آن‌هاست.

منصور بهرامی در دوران حرفه‌ای ورزش خود، با بزرگترین اسطوره‌های تنیس جهان از جمله؛ «جان مک اِنرو» John McEnroe، «ایلیه ناستاسی» Ilie Nastase، «بیورن بورگ» Björn Borg، «جیمی کانرز» Jimmy Connors، «ایوان لندل» Ivan Lendl، «یانیک نوآ» Yannick Noah، «پَت کش» Pat Cash و… بازی کرده است.

این تنیس‌باز مطرح ایرانی در سال ۲۰۰۰ قهرمان تنیس جهان شد. قبل از آن هم در مسابقات حرفه‌ای و در شش مسابقه «اِی‌تی‌پی» ATP Tour به مقام اول دست یافت و در ۱۲ مسابقه «اِی‌تی‌پی» نیز به فینال رسید که بزرگ‌ترین آنها مسابقات «اوپن فرانسه» French Open در ورزشگاه «رولان کاروس» Roland Garros پاریس بود.

بهرامی در مهمترین مسابقات و استادیوم‌های تنیس جهان بازی کرده است از جمله؛ «کوارت فینال» در «یواِس اوپن» The US Open، «مونته کارلو» Monte-Carlo Masters، «هامبورگ» Hamburg European Open، «اشتوتگارت»، «ویمبلدون» Wimbledon و «اوپن مسابقات مستر» Open Masters در سال ۲۰۰۰ پاریس به فینال رسید و در تعدادی از آنها هم به مقام قهرمانی دست یافت.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید