صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : همراهی «با نخبگان» در رادیو سلامت/ راهیابی نخبگان به رادیو سلامت

همراهی «با نخبگان» در رادیو سلامت/ راهیابی نخبگان به رادیو سلامت

برنامه «با نخبگان» به تهیه‌کنندگی یحیی لک و با محوریت پرداختن به نخبگان عرصه سلامت از رادیو سلامت پخش می‌شود.

به گزارش رسیده، یحیی لک، تهیه‌کننده برنامه «با نخبگان» در این‌باره توضیح داد: برنامه «با نخبگان» گفت‌وگو محور است و ما در این برنامه نخبگان عرصه سلامت را معرفی می‌کنیم که پژوهش‌های آن‌ها در دنیا نشان از موفقیت آنها دارد.

وی درباره برنامه «با نخبگان» که بیش از یک دهه روی آنتن رادیو سلامت است، درباره این‌که چگونه طراوت را در این برنامه حفظ کرده‌ تا برای شنوندگان شنیدنی باشد؟ ادامه داد: مرتب رویکرد سوال‌هایی که از نخبگان می‌پرسیم را تغییر داده‌ایم و از زوایای مختلف به موفقیت‌های آنها نگاه کرده‌ایم. از سوی دیگر هر فردی، قصه و داستان خودش را دارد، بنابراین شنیدن قصه زندگی نخبگان حتماً برای شنوندگان جذاب خواهد بود. همچنین گاهی بدون آنکه در جریان باشند با خانواده‌های آنها تماس می‌گیریم و هنگام برنامه آنها را روی خط می‌آوریم که برای مهمانان نخبه هم جالب است.

این تهیه‌کننده تأکید کرد: این برنامه به گویندگی و مجری کارشناسی زهرا حاجی زاده روزهای پنجشنبه ساعت ۱۵ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود و با دعوت از نخبگان در تلاش هستیم تا الگوهای درست را به شنوندگان معرفی کنیم و این‌که بدانند هر نخبه‌ای هم برای رسیدن به موفقیت، سختی‌های زیادی را تحمل کرده و این‌گونه آگاهی به شنوندگان می‌دهیم. در مجموع برنامه به مدت نیم ساعت روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود.

وی عنوان کرد: به زندگی هر نخبه در سه قسمت می‌پردازیم و در هر قسمت مروری چکیده از قسمت قبلی پخش می‌شود‌. نخبگان هم حضوری در برنامه شرکت می‌کنند. در برنامه پنجشنبه هفته جاری ۱۲ بهمن میزبان دکتر سلمان حیدری هستیم که فوق تخصص جراحی قفسه سینه را دارد.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید