صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون : آلمانی‌ها در شبکه چهار «بهای جوانی» را می‌دهند

آلمانی‌ها در شبکه چهار «بهای جوانی» را می‌دهند

فیلم سینمایی «بهای جوانی» با گویندگی ۴۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش «وقت سینما» و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این فیلم سینمایی در گونه اکشن، علمی تخیلی و هیجانی محصول آلمان در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی رزیتا یاراحمدی و صدابرداری آن به عهده سهیل عابدی بوده است. نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهرخ افضلی، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، شهراد بانکی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، شراره حضرتی، مونا خجسته، اعظم سادات دلبری، هادی رجبی، علی اصغر نیک رضایی، سمیه رهنمون، شیرین روستایی، نفیسه زاجکانیها، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، مینا شجاع، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، زهره شکوفنده، محمد صادقیان، فاطمه صبا، سحر صحامیان، میلاد فتوحی، کوروش فهیمی، شروین قطعه ای، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، ملیکا ملک نیا، علی منصوری راد، اسفندیار مهرتاش، مریم مهماندوست، بهمن هاشمی، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، حسین نورعلی، آزیتا یاراحمدی و رزیتا یاراحمدی صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که: «مکس»، کارمند شرکتی است که عمر افراد پولدار را در ازای دریافت پول و یافتن همتای ژنتیکی آنها (که جوان‌تراند، اما بی‌پول‌اند)، طولانی می‌کند اما وقتی که خودش دچار مشکل مالی می شود و زنش مجبور می شود جوانی خود را بفروشد در برابر سیستم قرار می‌گیرد.

فیلم تصویرگر دنیای خاصی است که در آن عمر انسان ها هم تبدیل به کالا شده و به این لحاظ به نگاهی انتقادی به جهان سرمایه داری دارد که در آن همه چیز در نهایت تبدیل به کالا می شود. فیلم بهشت دروغینی را ترسیم می کند که به وقوع خواهد پیوست اگر در ارتباط با تکنولوژی به اخلاق باور نداشته باشیم و مرزهای آن را رد کنیم. فیلم همچنین به لحاظ فنی ساختی جذاب دارد و ضرب آهنگ خوبی دارد که مخاطب را تا پایان با خود می کشاند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تأیید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی چهار سیما، برای مخاطبان پخش شود.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایتی از یک بیعت»، خرده روایت هایی…

شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو/ به یاد شش ماهه بلند بالای کربلا در رادیو

همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در سراسر کشور برگزار…

۱۴۰۳/۰۴/۲۰ ۲۰:۱۲

خدمتی دیگر برای اصحاب فرهنگ و هنر/ درخواست‌های بیمه تأمین اجتماعی اعضای صندوق اعتباری هنر برخط شد

مديرعامل صندوق اعتباری از برخط شدن ارائه درخواست‌های بيمه تأمين اجتماعی اعضای…

دیدگاهتان را بنویسید