صفحه اصلی > رادیو و تلویزیون و فرهنگی و هنری : آغاز به کار رادیو تبیین به پنجم خرداد موکول شد

آغاز به کار رادیو تبیین به پنجم خرداد موکول شد

در پی اعلام شهادت رئیس جمهور محترم و همراهان خدومشان مراسم شروع به کار رادیو تبیین در دومین سال فعالیت خود را از روز شنبه 5 خرداد آغاز خواهد شد.

به گزارش رسیده، رادیو تبیین با هدف بیان کارآمدی‌های نظام اسلامی در بستر جهاد تبیین و آگاهی‌بخشی برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن، برای دومین سال پیاپی روی موج ۹۵,۵ مگاهرتز، فعال می‌شود. فعالیت این رادیوی مناسبتی از ساعت ۹ صبح، روز شنبه آینده (۵ خرداد ماه) به صورت رسمی آغاز خواهد شد 

شایان توجه است در اخبار و اطلاعیه قبلی زمان آغاز به فعالیت سال دوم رادیو مناسبتی تبیین اول خرداد اعلام شده بود که با توجه به خبر شهادت رئیس جمهور محترم و جمعی از خادمان ملت و اعلام پنج روز عزای عمومی از طرف رهبر انقلاب (حفظه الله تعالی) زمان شروع به کار این شبکه رادیویی در قالب این اطلاعیه اصلاح می‌شود.

اتخاذ راهبرد تهاجمی برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری، اهمیت‌بخشی به نقش رسانه در تقویت ایران قوی و مقتدر و راه‌اندازی پویش‌های گفتمانی و آگاهی‌بخشی مرتبط با ابزارهای رسانه‌ای در جنگ شناختی دشمن از جمله مهمترین راهبردهای این شبکه رادیویی خواهد بود.

رادیو تبیین روی موج fm ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز و برنامه کاربردی ایران صدا شنیده می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سامانه ۳۰۰۰۹۵۵ با برنامه‌های متعدد این شبکه رادیویی در تماس باشند.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

پایان فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید»

فیلمبرداری «گوزن سیاه سخن نمی‌گوید» به پایان رسید. به گزارش «وقت سینما»،…

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید