صفحه اصلی > سینما : آغاز اکران آنلاین «فرانکفورت ۸ صبح» از ۹ اسفند ماه

آغاز اکران آنلاین «فرانکفورت ۸ صبح» از ۹ اسفند ماه

اکران آنلاین فیلم «فرانکفورت ۸ صبح» از ۹ اسفند ماه در پلتفرم «فیلم ناب» آغاز خواهد شد.
به گزارش وقت سینما ، «فرانکفورت ۸ صبح» عنوان فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا یکانی است که از ۹ اسفند ماه در پلتفرم «فیلم ناب» به صورت آنلاین اکران می‌شود. همچنین مراسم افتتاحیه این فیلم ساعت ۱۶ روز گذشته (یکشنبه ۲۹ بهمن ماه) با حضور عوامل و بازیگران و جمعی از هنرمندان در سالن سینما تیراژه ۲ برگزار شد. سیدجمال ساداتیان، ایرج محمدی، حشمت آرمیده، علی رامشه، آوا دارویت و مجید مشیری به همراه محمد شهبازی و سعید شهبازی (مدیران پلتفرم «فیلم ناب») از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند. در پایان این مراسم از تعدادی از بازیگران و عوامل پشت دوربین نیز تقدیر به عمل آمد.
«فرانکفورت ۸ صبح» در ژانر معمایی و اجتماعی داستان رویا دختری جوان را روایت می‌کند که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارد. او با پسری به نام شایان آشنا می‌شود و این آشنایی سرآغاز اتفاقات دیگری برای رویاست… .


رایحه تیموری، کاوه سماک‌باشی، نیما شاهرخ‌شاهی، منصور صوفی، قاسم حبیب‌پور، آرمین طولابی بازیگران این فیلم هستند.
دیگر عوامل اصلی این پروژه عبارت هستند از: فیلمبردار: رسول خدابنده‌لو، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: امیرحسین غفاری، تدوین و صداگذاری: علیرضا مهان، آهنگساز: علی محمدپور، صدابردار: یوسف رضا مرادی، چهره‌پرداز: فاطمه جباری.

vaghte cinema

اخبار مرتبط

اکران «دریا» در عمارت روبرو

فیلم کوتاه «دریا» در تهران به نمایش درمی‌آید. به گزارش رسیده، فیلم…

دیدگاهتان را بنویسید